posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Farmakologija, pismeni ispit  (Read 25854 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Farmakologija, pismeni ispit
« Reply #30 on: 28-01-2010, 18:57:03 »
Koliko ja znam, dosad su ti pismeni i praktični uvijek bili u amfiteatru na Novoj lokaciji, ne vjerujem da su sad promijenili...

Offline Jovana Bg-Bl

• Redovan clan
  • *
« Reply #31 on: 29-01-2010, 11:43:05 »
Prosli put je bilo u institutu za zastitu zdravlja  :wacko:

MOLIM nekoga da kad bude isao na novu lokaciju baci pogled i nakaci ovde mesto odrzavanja,bila bih veoma zahvalna! :help2:

Offline veki84

• Padobranac
  • *
« Reply #32 on: 08-02-2010, 15:43:41 »
Pozdrav svima..Evo najnovija informacija u vezi lokacije! :wink: Ispit je u Amfiteatru MF-a... :wave:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #33 on: 10-02-2010, 00:05:51 »
Hvala Veki!!!  :jub:
Ima li kakve priče o roku u martu :jub:? Hoće li biti? Bude li uopšte?

Offline veki84

• Padobranac
  • *
« Reply #34 on: 10-02-2010, 14:52:33 »
nema roka u martu,nazalost... :shock2:
bice rok u aprilu,junu,julu,dva septembarska,oktobar.tako nam je juce na testu rekla profesorica...
a sto se tice testa,svaka im cast bas su se potrudili da vecina pitanja bude konfuzna i iz poglavlja koja inace ne pitaju na usmenom... :wall:
npr. vitamini,citostatici,hormoni,antikoagulansi... :help2:
p.s. znaci,kad se dobro spremi usmeni onda treba izaci na test i to je to! :wave:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #35 on: 11-02-2010, 19:08:02 »
Aaaa!!! Bem**!!! Ja mišljah u martu na to!  :namcor Ništa, znači do aprila ništa. Najgore je to što sad znam da imam puno vremena i neću se moći natjerati da sjednem i učim!  :wall:  :dole:

A da, što se testa tiče, čula sam da tako vole da daju pitanja kojim obično ne dave na usmenom (antimalarici npr.  :wink:). Na taj način se osiguraju da bar pročitaš neke stvari. Meni su svi ti antiparazitici bili katastrofa još na hemiji. Antiparazitici, antiepileptici i cefalosporini->najgore grupe od svega!!!  a005

Offline veki84

• Padobranac
  • *
« Reply #36 on: 12-02-2010, 22:56:12 »
izasli su rezultati,znas da ne mogu da vjerujem...nikad draza granica (25)! :K2:
usmeni,prof Skrbic! :streber:
Ko prezivi pricace! :wink:
p.s.stisni to sad i ne ispustaj,april ce doci brzooooooo... :jub:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #37 on: 13-02-2010, 14:59:41 »
Čestitam!!!!  :~ Drago mi je da si položila! A moraću bogami da šjednem, što b' rekli. A možeš li da mi javiš kad ti je usmeni, možeš i preko privatne poruke, pa da dođem da slušam, da čujem kako ispituje?
 :jub:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana