posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Help! da li ima neka literatura za temu biljne boje u kozmetici?  (Read 1500 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mortisha2

• Ambiciozni clan

Imam temu iz botanike, ali mi je profesor rekao da nadjem biljne boje iz kozmetologije, sad ne znam gde da ih nadjem  :wall:
 ako zna neko gde bi to moglo da bude ili u kom pravcu da trazim  :K2:

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
  • Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin.
Idi na Institut za farmaceutsku tehnologiju pa pitaj njih. Nađi nekog ljubaznog asistenta da ti pomogne u traženju :) srećno :)

Offline mortisha2

• Ambiciozni clan
Poslala mi je Snezana Savic dokument na mail, nisam ni znala da su nam profesoori tako cool :)

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Pa nisu svi ali neki jesu :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana