posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Prof. Dr Gordana Vuleta  (Read 20270 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline krajina

• Ambiciozni clan
Odg: Prof. Dr Gordana Vuleta
« Reply #45 on: 05-12-2010, 17:33:26 »
a hoce li neko od ovih sto pricaju samo utiske o ispitu i da napise kombinacije?

Offline bilja_tb

• Redovan clan
  • *
Odg: Prof. Dr Gordana Vuleta
« Reply #46 on: 08-12-2010, 14:41:22 »
25.Turbinske mešalice – karakteristike i primena
92.Specifični zahtevi za proizvodnju čvrstih farmaceutskih oblika
47.Postupci za izradu kozmetičkih emulzija

prof Gordana je sasvim ok, pita opsirno,podpitanja su iz ostalog dela gradiva koja su u vezi sa vasim izvucenim pitanjima, nije klasicno ispitivanje nego vise razgovor, za mene lepo iskustvo em visoka ocena em poslednji ispit krajjjj, nema vise :K2:
« Last Edit: 08-12-2010, 14:42:53 by bilja_tb »

Offline zmaj_od_nocaja

• Padobranac
  • *
Re: Prof. Dr Gordana Vuleta
« Reply #47 on: 01-06-2012, 14:50:48 »
Ima li iko iskustva s odlaganjem ispita kod profesorke? Chitam komentare i nisam nachisto da li ili ne da je zamolim da mi odlozi ispit koji dan...Ako iko ima iskustvo ovog tipa, zahvalna cu biti ako mi odgovori

Offline sponit

• Padobranac
  • *
Re: Prof. Dr Gordana Vuleta
« Reply #48 on: 01-06-2012, 18:45:20 »
ja sam je pitala juce da mi pomeri ispit, nije bilo problema, prihvatila je! pitaj je slobodno!!!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana