posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Snezana Savic  (Read 8497 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zekszeks

• Turista
  • *
Snezana Savic
« on: 25-03-2009, 15:26:56 »

Odgovarao sam kozmetologiju kod S.Savic u martu i htedoh da iskustvo podelim sa drugima. Elem, prva devojka koja je odgovarala, cinilo se da koliko je podpitanja postavljala profesorka i kako pomalo ima gard, da ce je oboriti. Ali to se samo stice takav utisak zbog pomalo "krutog" stava prilikom ispitivanja. Zena je ipak OK, devojka je polozila, dobila 7, a za njom i ja.Pitanja su mi bila:
1.preformulacija
2.turbinske mesalice
3.lanolin,lanolinski alkoholi, lanolin sa vodom, stearinska kiselina i dimetikon u kozmetologiji
Stvarno je zena super. Pozdrav. A sad mi pomozite oko analitike lekova.pliz

Offline TweeTy

• Redovan clan
  • *
  • Kosmos:?Stasmos?
Odg: Snezana Savic
« Reply #1 on: 06-04-2009, 20:08:36 »
Moze li jos neko da podeli iskustva vezana za odgovarnje kod ove profesorke..?

Offline Ivke

• Redovan clan
  • *
« Reply #2 on: 26-08-2009, 14:30:20 »
Ima li neko jos neko pitanje kod prof. Savic i je l se zna sta je ona predavala?

Offline maki

• Redovan clan
  • *
« Reply #3 on: 28-10-2010, 16:03:00 »
Na cemu prof Savic vise insistira,na kozmetologiji ili industrijskoj?

Offline maki

• Redovan clan
  • *
« Reply #4 on: 10-11-2010, 21:42:34 »
Posto,vidim da se ovde potpuno izgubila kolegijalnost,zamolicu ako nije problem ko slusa/polaze sutra kod prof,da napise kombinacije i iskustva.. :love: :love:

Offline rodić

• Elitni clan
  • **
  • rodić
« Reply #5 on: 11-11-2010, 12:27:48 »
ma super je profesorica,skroz je o.k.pitanja su STABILNOST LEKOVA U TOKU UPOTRBE,REKLAMACIJE I POVLAČENJE PROIZVODA, i LANOLIN,lanalkoli,cetilalkohol,stearinska kiselina...

Offline maki

• Redovan clan
  • *
« Reply #6 on: 11-11-2010, 23:18:03 »
Hvala ti rodic,a reci mi iz industrijske,koje oblasti forsira,ako to uopste radi?
I da li izvlacis pitanja ili ti ona diktira?

Offline rodić

• Elitni clan
  • **
  • rodić
« Reply #7 on: 18-11-2010, 23:57:02 »
izvlačiš pitanja,ne pišeš koncept.ma najbitniji ti je deo iz kozmetologije

Offline anna1

• Prolaznik
  • **
« Reply #8 on: 10-12-2010, 15:01:07 »
Da li je neko izlazio na ispit u decembru kod prof. Savić? Pišite utiske i pitanja koja su bila. Hvala

Offline blabla

• Ambiciozni clan
« Reply #9 on: 11-12-2010, 23:08:39 »
Ja sam slusala ispit, profesorka je super, ne trazi bubacenje vec da se uci sa razumevanjem. Ne secam se tacno pitanja,evo otprilike vitamini, stikovi i aerosoli sa dezodorantnim efektom, validacija opreme, vrste validacije procesa, a iz industrijske mislim da je bilo problemi kod mesanja i ne secam se sta jos

Offline anna1

• Prolaznik
  • **
« Reply #10 on: 16-12-2010, 20:22:35 »
Današnja pitanja iz industrijske farmacije i kozmetologije su: zahtevi za kvalitet vazduha u farmaceutskoj industriji, dvojno kontrolisani autoklavi i kremovi za decu. Profesorka je zaista korektna i ima puno strpljenja. Lepo razgovara sa vama i čini se zainteresovana da iz vas izvuče znanje. Sve u svemu, lepo iskustvo!

Offline bla,bla,bla

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #11 on: 18-10-2011, 12:24:58 »
Kombinacija iz oktobarskog roka:
1.Validacija,definicija,znacaj i podrucje primene;
2.Homogenizacija tecnih disperznih sistema u kapilarnom homogenizatoru pod visokim pritiskom;
3.Najcesce sirovine u samponima protiv peruti i preporuke za primenu.
Moj utisak se poklapa sa prethodno iznetim stravovima,a to je da je profesorka korektna,ume da saslusa,trazi da se zna,ali ume i predje preko nekih stvari.U svakom slucaju jedno prijatno iskustvo...

Offline philoserbiana

• Extra forumas
  • *
Re: Snezana Savic
« Reply #12 on: 24-01-2013, 09:28:37 »
Kozmetologija- SAVIC:
 1.Specificni zahtevi za proizvodnju tecnih i polucvrstih farm. preparata
 2.Susilice, vrste i opis
 3.INCI imena, objasnjenje

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana