posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Mladi biraju život u samoći  (Read 23126 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iwanna 87

• Elitni clan
  • **
  • Sido, rodila si idiota! :))
Odg: Mladi biraju život u samoći
« Reply #30 on: 18-12-2009, 19:21:28 »
To naravno ne podrazumijeva zlatna bebi-kolica i lamburgini kao poklon za 18. rodjendan, ali radjati djecu i ostaviti ih da budu gola i bosa, samo da bih se udala i rađala jer "mi je vrijeme" ili jer je to prirodni poredak stvari-to već ne.
opet,Frcka za presjednika! :love: :love:
Ozbiljno,svi zelimo bolji zivot,zato se i skolujemo,ali ako skola ne moze to da nam obezbedi... pa,misa mu,ne ubijam se,radim ono sto pored skole najbolje znam!  :ball2: nisam hendikep samo zato sto sam studirala.... :kul: :>: :K2:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #31 on: 18-12-2009, 23:11:15 »
Ne može se živiti od vazduha i roditeljske ljubavi. To naravno ne podrazumijeva zlatna bebi-kolica i lamburgini kao poklon za 18. rodjendan, ali radjati djecu i ostaviti ih da budu gola i bosa, samo da bih se udala i rađala jer "mi je vrijeme" ili jer je to prirodni poredak stvari-to već ne.

e, to ja htedoh reci.  :wink: :jub:

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
« Reply #32 on: 19-12-2009, 12:55:22 »
Ivana, nakon tvojih riječi, stvarno ću da razmislim da počnem da se bavim politikom!  :wink:  :K2:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana