posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Ne čitajte partnerove SMS poruke  (Read 23785 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Ne čitajte partnerove SMS poruke
« Reply #30 on: 28-10-2008, 17:51:35 »
BRAVO, đavola! Sve sam joj dao. Srce, bio sam i emotivan, imao razumevanja, kaže mi odličan u krevetu... Sve petica! Kako sam divno i nežno stvorenje...

Jbga, bio sam malo i papučar! Priznajem, pola mi se prašta! Ali ona, jooooj... Ne dao joj Bog da je sretnem...

Ma, ne znate vi ništa o tome, a ja neću da pričam. Bilo - prošlo. Prešao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.

Eh sad kolega, nemoj ostaviti tako napola zavrseno ...  :K2:

Radoznali smo ...  :kul:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
« Reply #31 on: 28-10-2008, 19:58:22 »
To ja namerno... Da vas držim u neizvesnosti - ko španska serija. I da dokažem ženetinama, da mogu i one da budu te koje varaju i da ih treba držati na lancu! Prevencije radi. Uvek se može lagati, varati, ima mnogo veštih ljudi, ali kad se jednom zeznu i budu uhvaćeni...

Ja nikada nisam devojci čitao poruke, nikada je pitao "ko ti piše"? "Kome pišeš"? I tako to. Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo

Offline Enea

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Somewhere in Detroit
« Reply #32 on: 28-10-2008, 20:02:38 »
BRAVO, đavola! Sve sam joj dao. Srce, bio sam i emotivan, imao razumevanja, kaže mi odličan u krevetu... Sve petica! Kako sam divno i nežno stvorenje...

Jbga, bio sam malo i papučar! Priznajem, pola mi se prašta! Ali ona, jooooj... Ne dao joj Bog da je sretnem...

Ma, ne znate vi ništa o tome, a ja neću da pričam. Bilo - prošlo. Prešao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.

Eh sad kolega, nemoj ostaviti tako napola zavrseno ...  :K2:

Radoznali smo ...  :kul:

chek chek.. zar nije ona tvoja? :K

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
  • Ono sto me ne unisti,samo me ucini jacom!!!
« Reply #33 on: 28-10-2008, 23:12:13 »
Ja nikada nisam devojci čitao poruke, nikada je pitao "ko ti piše"? "Kome pišeš"? I tako to. Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo
Pa kazem ja da su sve to frustracije :).Ali bez obzira sto te je malo prevarila :>: :>:,ipak si bio happy sto si TI taj koji je otkrio prevaru,a ne ono rekla -kazala...jedina lepa stvar u celoj prici :ok:

Offline black

• Prolaznik
  • **
« Reply #34 on: 03-01-2009, 13:41:48 »
Imao sam 100% poverenja. Dok nije zaboravila da se izloguje iz maila jednom... :djavo

Čoveče, ala je bila gruba prema tebi. Saosećam se sa tobom. Tvoj stav je bio ispravan, zaboravi je

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana