posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Ne čitajte partnerove SMS poruke  (Read 25936 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
Odg: Ne čitajte partnerove SMS poruke
« Reply #15 on: 17-09-2008, 12:26:02 »
Ko hoce da flertuje i svrcka naokolo radice to ovako ili onako tako da je uhodjenje i kontrola tog tipa beskorisna. Moj ej prijatelj u svojim svalerskim danima imao dva mobilna telefona od kojih je jedan bio za devojku , a drugi za razno.

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
« Reply #16 on: 17-09-2008, 13:53:35 »
 :THEM: To ja pokušavam da kažem. Ili ona stara glupost: "Nemoj da ideš nigdje bez mene, jer bi me mogla prevariti." Čovjek ne mora da izadje iz kuće da bi nekog prevario. Tu su uvijek komšije, trgovački putnici, poštari isl. 

A Mirrorko, već sam pisala da ne namjeravam udaju u skorije vrijeme. Možda konkubinat, ali i to teško.  :wink: Samo da ti kažem da kum uvijek daje najviše para. Samo mi nije jasno kako si ti mogla da budeš djever. Nedostaje ti nešto... :K2:

Offline bozana

• Redovan clan
  • *
« Reply #17 on: 16-10-2008, 10:33:13 »
Ja sam provjeravala poruke svom momku nikad citala,naravno nista nisam nasla bitno,ali sam bas narusila mu intimu i shavtila sam da sam pogrijesila uz njegovu pomoc.I sad se mnogo ljepse osjecam otkad mu ne otvaram mail,jer ni on to meni ne radi.Povjeerenje ljudi to ako imate ne bojte se 

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
« Reply #18 on: 21-10-2008, 04:25:43 »
E ja lepo sve poruke i mailove od devojke uvek proverim - za svaki slučaj. Žena se mora držati na lancu, a ne da švrlja okolo. Ja nemam tajni. Može sve živo da mi pregleda, kad god hoće. Ja sve obrišem što ne želim da se zna! Čak i histori sa MSN-a i slično. Sve delimo! Lepo proverim, ako nemam pristup, šifru i slično - ja je razbijem i opet proverim. Već sam tako uhvatio devojku da flertuje sa drugim i zdravo.

Žena na lancu i mir u kući, to je moj moto! :K2:

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
  • Ono sto me ne unisti,samo me ucini jacom!!!
« Reply #19 on: 21-10-2008, 17:35:56 »
KaBoom,bas u tvom stilu!!!! :wall:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #20 on: 22-10-2008, 18:10:58 »
Aha, sasvim.  :batina

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #21 on: 23-10-2008, 02:16:31 »
Ali ja sam devojku na taj način uhvatio da me vara!!! I onda "ne čitaj"... Ja sam žrtva u tom procesu. Nije ona oštećena što sam joj čitao poruke - ja sam!

Ko me tero. Mogo sam možda i dalje da imam redovan seks, a ovako... Mi muški smo UVEK krivi, devojke nikad. Fala lepo.

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #22 on: 23-10-2008, 07:57:00 »
Jadnicak,pa ti ili imas neke frustracije iz prethodnih veza,ili ti je upravo slomljeno srce pa si ogorcen na sve zensko...Smrc...Frkili moramo da imamao razumevanja za kolegu...

Ajde bre NE LAZI!!!!
Ti kao nisi nikada varao tu istu devojku...ha...bas ti verujem!A i sam si kriv,vodi racuna sledeci put!!!

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #23 on: 23-10-2008, 15:56:15 »
Recimo da ja na to gledam ovako: treba se truditi da nas taj neko ne prevari. To znači da toj nekoj osobi treba da pružiš ono što joj treba u svakom aspektu života, jer ako ne pružiš onda će druga strana da potraži to nešto što nema negdje drugdje. To ti je za nauk, Boomi!

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #24 on: 23-10-2008, 21:45:41 »
BRAVO!!! :pljes:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #25 on: 24-10-2008, 03:00:14 »
BRAVO, đavola! Sve sam joj dao. Srce, bio sam i emotivan, imao razumevanja, kaže mi odličan u krevetu... Sve petica! Kako sam divno i nežno stvorenje...

Jbga, bio sam malo i papučar! Priznajem, pola mi se prašta! Ali ona, jooooj... Ne dao joj Bog da je sretnem...

Ma, ne znate vi ništa o tome, a ja neću da pričam. Bilo - prošlo. Prešao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.

Offline Naomy

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #26 on: 24-10-2008, 08:42:48 »
Recimo da ja na to gledam ovako: treba se truditi da nas taj neko ne prevari. To znači da toj nekoj osobi treba da pružiš ono što joj treba u svakom aspektu života, jer ako ne pružiš onda će druga strana da potraži to nešto što nema negdje drugdje...

Ne slazem se :nene:
Treba dati voljenoj osobi slobodu!
Ako zeli biti sa mnom, bice, ako ne zeli, otici ce pre ili kasnije,
ma sta ja radila, i ma koliko se trudila da joj ugodim.

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #27 on: 24-10-2008, 20:31:09 »

Ma, ne znate vi ništa o tome, a ja neću da pričam. Bilo - prošlo. Prešao sam preko toga i sada imam novu simpatiju i ljubav. Mirrorku. E tako.
Hahahaha...E onda jadan ti ako ti je Mirrorka simpatija! Pa ti si ga ugasio!
Bolje onda trazi tu bivsu,bolje ces proci!!!

:>: :>: :>:

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #28 on: 24-10-2008, 21:21:31 »
Recimo da ja na to gledam ovako: treba se truditi da nas taj neko ne prevari. To znači da toj nekoj osobi treba da pružiš ono što joj treba u svakom aspektu života, jer ako ne pružiš onda će druga strana da potraži to nešto što nema negdje drugdje...

Ne slazem se :nene:
Treba dati voljenoj osobi slobodu!
Ako zeli biti sa mnom, bice, ako ne zeli, otici ce pre ili kasnije,
ma sta ja radila, i ma koliko se trudila da joj ugodim.

Mislim da me nisi dovoljno dobro razumjela!!! Ja nisam rekla da nekome treba oduzeti slobodu, naprotiv! Ne treba nastojati nekoga po svaku cijenu zadržati ako taj neko ne osjeća isto prema tebi. Ne treba biti bolesno ljubomoran i posesivan. Ali, treba se truditi oko veze i oko onih do kojih nam je stalo. Ni ruže neće da rastu i cvjetaju ako ih ne zalivamo, kako bi onda mogao bilo koji odnos??? Samo majke vole bez uslova i bez truda svoja čeda!!! Ali ne i sve majke, a zašto bi onda bilo ko drugi?

Boomi, prijatelju, žao mi je!!! Evo, nudim ti maramicu i rame za plakanje. Nažalost, nekad ni sav trud nije dovoljan. Ono što sam ja napisala se odnosilo na uzajamnu ljubav i zaljubljenost, ali ako je jednosmjerna ulica, onda ništa ne pomaže, bojim se...

Offline bozana

• Redovan clan
  • *
« Reply #29 on: 27-10-2008, 08:27:49 »
ne treba partneru dati potpunu slobodu ali treba da bude malo lufta u vezi i ne treba sve govoriti jer sam ja ni kriva ni duzna optuzena i sad se trudim da ga ne izgubim.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana