posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Poljupci  (Read 26706 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Poljupci
« on: 02-09-2006, 03:10:43 »

LJubljenjem unesite u svoj ljubavni život novinu, osveženje i uzbuđenje, a što da ne, i taktike
Kažu da je poljubac kruna ljubavi. Pa ipak, većina nas zna za samo jedan način ljubljenja, onaj filmski, francuski, naučen iz holivudskih filmova. Predlažemo vam da u svoj ljubavni život unesete i neke od varijanti ljubljenja koje vam predstavljamo. Ne košta ništa, probajte, možda osvežite svoju romansu! Zapamtite, ljubljenje ne podrazumeva dodir usnama, uopšte!

Leptir
Približite se partneru do krajnje granice, tek toliko da su vam lica odvojena nekoliko centimetara; ili još bolje milimetara. Zatvorite oči i na komandu ih zajedno otvorite: gledajte duboko u njene/njegove oči, proučavajte šare dok ona/on proučava vaše. Uživajte u neponovljivom osećaju koji će vam prožeti telo.

Obraz
Ne brinite, nema veze sa istoimenom organizacijom: reč je o najobičnijem, dečjem poljupcu u obraz. Ali, ako se on dogodi između dvoje koji su u ljubavi, dobija sasvim novu dimenziju. Položite šake na ramena partnera, zatvorite oči i ovlaš dodirnite njen/njegov obraz usnama. Ponavljajte ovo slušajući instinkt.

Uho
Ne, ne, ne... Niko ne voli da mu se jezik zavlači u unutrašnjost organa sluha, nasuprot pogrešnim uputstvima koja se mogu videti na američkim filmovima. I ovde je preporučljivo nežno, strastveno ljubljenje i grickanje ušne školjke, bez ikakve penetracije.

Eskimski
Svi znamo o čemu je reč, a koliko nas je zaista probalo? Približite lica jedno drugom, zatvorite oči i trljajte nosiće do iznemoglosti! Nežno.

Kapci
Uzmite partnerovu glavu u svoje ruke, krenite kao da ćete da se poljubite "francuski", a kad ona/on zatvori oči, poljubite je/ga u jedan, pa u drugi kapak.

Obrve
Da li je iko probao ovo: iskoristite priliku kada se partner odmara i priđite mu s leđa. Pre nego što se snađe, nežno mu spustite jedan poljubac malo ispod obrva, prema oku. Vrlo intiman poljubac, probajte pa ćete videti!

Prstići
I ovde zaboravite na one perverzije iz glupih filmova koji se vrte na glupim televizijama. Jednostavno uzmimajte jedan po jedan prst pratnera, prinesite ga ustima i nežno milujte usnama.

Stopala
Isto važi kao i za prethodni poljubac. Stopala su prepuna nervnih završetaka, pogotovo tabani. Prava erogena zona, mada potpuno zapostavljena. Ova vrsta ljubavi se ne preporučuje ženama koje su u vezi sa tzv. "domaćinima", koji znaju da preskoče poneko tuširanje. Osim ako ne zakače akutni gubitak čula mirisa.

Čelo
Jeste li se ikad zapitali koliko u stvari prija i znači čist, nežan, prijateljski poljubac u čelo, i to od strane voljene osobe?

Led
Iznenadite partnera: stavite komadić leda u usta i, kad krene ljubljenje, prosledite ga jezikom u njena/njegova usta.

Francuski
Evo i njega. Jeste li znali da se u Francuskoj ovaj poljubac zove "engleski"?

Voće
Stavite između usana komadić kajsije, limuna, pomorandže, jabuke, zrno grožđa... Igrajte se zajedno sa ovim komadićem prirode, kotrljajući ga po obodu usana partnera. Pazite da vam ne pojede rekvizit!

Priredio I. Ć.
nastaviće se 

Glas-javnosti

Offline hulio_salinas

• GodFather
  • Magistar daktilografije
  • Don Michael Corleone
Oni (muskarci) i poljupci
« Reply #1 on: 17-01-2007, 06:39:47 »
Oni (muskarci) i poljupci
Izvor: Krstarica

Često je žensko uverenje da su žene te koje vole poljupce i što više ljubljenja, dok su muškarci najviše zainteresovani za sam koitus. Statistike pokazuju da je ovo uverenje potpuno pogrešno.

Uživaju i muškarci u ljubljenju, i te kako - statistike pokazuju da bi čak 64 posto muškaraca veoma volelo da se više ljubi sa svojim partnerkama. Muškarci i žene ipak se razlikuju kad je o ljubljenju reč po tome što muškarci najčešće nimalo ne razmišljaju o načinu na koji se ljube.

Većina muškaraca veruje, naime, da ako uživa u poljupcima, u njima uživaju i njihove partnerke - na kraju krajeva, svi znaju da žene vole da se ljube, u čemu bi bio problem? Prilikom ljubljenja se manje-više isto ponašaju, a obično i nisu nešto izbirljivi, eventualno nekome zasmeta ako ga devojka prejako ugrize, inače uživaju.

To što muškarci u tolikoj meri uživaju u ljubljenju zapravo je veoma zgodno za žene, jer im omogućava da bez mnogo teškoća svom dragom pokažu kako da im pruži više uživanja - a on će i u malo promenjenom načinu ljubljenja uživati. Kako to učiniti?

Nežno uhvatite svog dragog za glavu, a onda mu recite da stane i da se samo prepusti vašim poljupcima, ili da želite nešto da isprobate. I onda ga ljubite onako kako želite da i on ljubi vas. Čim shvati da je to ono što u tom trenutku želite, bilo da se radi o nežnom ljubljenju ili o žestokim poljupcima, nastaviće i sam tako - i u tome ćete oboje veoma, veoma uživati. Samo, ukoliko ste u tom trenutku raspoložene za nešto grublje, kao što su malo jači ugrizi, ipak budite oprezne, jer to nije nešto u čemu će svako uživati.

Prilagođavanje načina ljubljenja jedan je od problema koji se najlakše rešavaju i povodom čega se najlakše postiže dogovor. Prava je šteta što i ostali problemi u životu, ljubavni ili ne, ne mogu tako lako da se reše.

Offline stef

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.magijalepote.co.yu
Odg: Poljupci
« Reply #2 on: 17-01-2007, 20:17:42 »
 Prvi cujem da ste french poljubac zove engleski...odakle ti to?
A led.... :stid: moze da se iskoristi mnogo bolje... :plez

Offline jeca87

• Atipicni farmaceut
« Reply #3 on: 17-01-2007, 20:36:01 »
Jao, meni se svidja...

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
  • Spider Jass,Spider Jass does what ever Spider does
« Reply #4 on: 18-01-2007, 01:07:05 »
Volim poljubac i rado ga se secam :happy:

Offline Smrda

• Daktilograf pocetnik
  • i tako......
« Reply #5 on: 18-01-2007, 01:09:41 »
hmmm...da.
zvuci poznato...
nego,ima i jedan po imenu sabljarka?
cuo neko?

Offline cvjetic

• **
  • leteo je kao leptir tvoj cuperak...
« Reply #6 on: 18-01-2007, 01:10:10 »
ja mnogo volem ove eskimske...bas su slatki...i volem ove da ljubim u kapke... :happy: :happy: :happy:

Offline stef

• **
  • www.magijalepote.co.yu
« Reply #7 on: 18-01-2007, 01:12:34 »
@ Smrdo koji je?

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
« Reply #8 on: 18-01-2007, 01:14:35 »
Cvjetić,
mogućnosti su neiscrpne  :happy:

npr.

ljubljenje samo jedne usne,
sa varijntom korišćenja nežnog grickanja ili prelaska vrhom jezika preko te iste
stvar je u neobičnosti senzibiliteta koji se tada javlja kod osobe kojoj se to radi...  :wink:

Offline stef

• **
  • www.magijalepote.co.yu
« Reply #9 on: 18-01-2007, 01:16:40 »
 Sorry za  :OFF...ali Jass mojne da pravis zazubice... :ohwell:, treba da pocnem da balavim ovaj ekran zamisljajuci xy osobu.
« Last Edit: 18-01-2007, 01:23:00 by stef »

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
« Reply #10 on: 18-01-2007, 01:18:59 »
Sori Stef,
 :lol:

a trudila sam se da zvučim klinički :ohwell:
radi svih koji klimaju potvrdno i solidarno na moju izjavu:
''...rado ga se sećam!''  :1

Offline Wolf

• Extra forumas
  • *
« Reply #11 on: 18-01-2007, 01:20:44 »
Sorry i od mene na  :OFF, ali Stef mi se na mestio na zicer

@Stef
xy su geni za muskarca :luda

Offline Roben

• **
  • Гуча је закон
« Reply #12 on: 18-01-2007, 01:21:20 »
preskocimo poljupce i predjimo na  :neee :neee :neee

Offline cvjetic

• **
  • leteo je kao leptir tvoj cuperak...
« Reply #13 on: 18-01-2007, 01:22:14 »
Sorry i od mene na  :OFF, ali Stef mi se na mestio na zicer

@Stef
xy su geni za muskarca :luda
hahhahhahahhahahahahahahhhahahahah :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
e moj ti...previse upotrebljavas ovaj smajli... :nene: :nene:

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
« Reply #14 on: 18-01-2007, 01:25:23 »

Ne!
Tema o sexu ima sasvim dovoljno.
I dosta više sa ujuravanjem svake moguće prilike da uturite taj smajli
  :lol:

natrag na poljupce  :ljubav: divni su!
Ima li neko ludo iskustvo sa poljupcem koje želi da podeli?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana