posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Raskid - nekoliko puta  (Read 42632 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline đurđa

• Ambiciozni clan
Odg: Raskid - nekoliko puta
« Reply #75 on: 02-06-2008, 15:50:37 »
e baš tako  :djavo

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
« Reply #76 on: 02-06-2008, 21:13:40 »
Ne treba obnavljati vezu , samo  :juju:  ponekad za stara vremena.

Ja sam medjutim imao drugaciju situaciju - nedavno sam se smuvao sa drugaricom sa kojom sam se smekao 10 godina . Stalno smo bili u nekom mimohodu i nikako da se spojimo.

Naravno ima decka , kao i ja devojku , ali bilo je vec krajnje vreme. Na kraju se iskombinovalo da su vuci siti i ovce na broju , na radost svih.   

Offline mimil

• Redovan clan
  • *
« Reply #77 on: 02-06-2008, 23:24:22 »
Raskid boli najviše dva i po meseca

ovi strucnjaci su veoma precizni  :shock
« Last Edit: 02-06-2008, 23:26:03 by mimil »

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
« Reply #78 on: 03-06-2008, 14:31:33 »
Ha ha zvuci kao terapijski recept - kad prodje dva i po meseca krenes dalje. Volem te(r)oreticare. Samo dok nisu u  mom vilajetu.

Offline đurđa

• Ambiciozni clan
« Reply #79 on: 04-06-2008, 10:56:57 »
 Pitam se šta posle 2 meseca  :hmm?Verovatno još 2,pa još 2......

Offline Kamicak

• Elitni clan
  • **
« Reply #80 on: 05-06-2008, 00:25:45 »
Uzmite saku svezeg pepela
ili bilo cega sto je proslo
i videcete da je to jos uvek vatra
ili da to moze biti..
B.M.
« Last Edit: 05-06-2008, 00:27:16 by Kamicak »

Offline bozana

• Redovan clan
  • *
« Reply #81 on: 18-12-2008, 20:09:29 »
Evo jedne komlikovane situacije.S momkom sam bila 2 godine.On ode u Ameriku preko jedne agencije na 5 mjeseci.Cekala sam ga,a i on mene.Kad se vratio malo se promjenio.Poceo se dopisivati sa drugim curama preko msn,zajebancije ovo ono.A meni je to smetalo.Tako da sam ga napadala za svaku sitnicu.Svadje su bile ceste i teske.Tako da smo odlucili da ostanemo prijatelji.Ali i dalje se vidjamo kao prije,on se jos vise trudi oko mene(a inace je jako pazljiv,i ima razumjevanja za mene).Volimo se i dalje,ali se bojimo biti u vezi sad da se ne bismo posvadjali za citav zivot.Ne zelimo izgubiti jedno drugo.Sad smo super prijatelji,dok se ne sredimo.Nije lako reci zbogom zauvijek osobi koju jako volis i koja ti je sve.

Offline dirigent

• Extra forumas
  • *
« Reply #82 on: 02-01-2009, 14:16:07 »
budite u sex vezi , a ako ne nadjete nesto bolje uzmite se , a ako nadjete super ste se proveli. Svako je svoju slobodu imao , sveta video i kako god.

Offline Kamicak

• Elitni clan
  • **
« Reply #83 on: 02-01-2009, 14:20:37 »
Hm, situacija je jako jednostavna, a obicno je komplikovanom ucinimo sami, jer nam se ne svidja ocigledna istina. Sretna nova i hrabro samo i jedino napred  :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana