posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Šta godi ženama  (Read 18277 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Šta godi ženama
« on: 22-06-2006, 13:31:24 »

Da li iko zna šta tačno godi ženama? Na primer, da li znamo kakav poljubac im prija? Grub ili nežan? Možda kombinovano? U svakom slučaju, nije pametno da joj smrvite zube samo da biste pokazali snagu svoje strasti. Ma koliko poljubac bio važan, najkatastrofalnije greške ne dešavaju se kao posledica dodira usana. Žensko telo je prepuno zamki u koje muškarci nesmotreno upadaju misleći da ih dobro poznaju.

Muškarac koji želi da postane senzualan dosad je već shvatio da se od njega ne očekuje da bude akrobata već da bude pažljiv, dosetljiv i predan partner u postelji. Glavna odlika takvog muškarca nije veština već inteligencija. On zna šta žena voli, ali i šta joj se gadi, ili šta joj ide na živce. Bitna je vrlina dobrog ljubavnika da zna da odabere prave trenutke, a njegovo ponašanje procenjuje se daleko izvan spavaće sobe.

Svaku ženu će proći volja za seksom ukoliko se muškarac ponaša za stolom poput svinje. Da se razumemo, i najveštiji ljubavnik biće korišćen samo za jednu noć ukoliko žene koje on osvaja shvate da ga seks zanima samo kao niz kratkoročnih pobeda kojima se može pohvaliti pred prijateljima. Vidite i sami da nas ova priča dalje vodi do seksualne etike. Svaki muškarac ima svoj moralni kodeks, na počecima je svaki naučio šta se sme, a šta ne sme. Posezati za "zabranjenim voćem" i flertovati s drugim ženama dok ste u društvu svoje stalne partnerke u najmanju je ruku preglupo.

Intimnost sa ženom pre svega treba posmatrati kao nešto divno. Ona nam daruje ono najdragocenije čime raspolaže - samu sebe. Stoga bi naše poznavanje njenih seksualnih navika moralo ostati strogo poverljiva informacija. Ženi je važna njena reputacija i ne postoji pravo da se ona ugrozi nezrelim i bezočnim hvalisanjem pred muškim društvom. Čistoj fiziologiji i ljubavnoj tehnici uvek treba pretpostaviti lep i sveobuhvatan odnos prema partnerki.

Offline Goku

• Ambiciozni clan
Odg: Šta godi ženama
« Reply #1 on: 29-06-2006, 12:03:59 »
  Potpuno se slazem sa Bred-om, ovo sto je napisao zaista ima smisla.

Sa druge strane, mozda gresim, ali mislim da postoje zene koje ne znaju sta im godi. Mozda zato sto nisu imale iskustva ili su imale suvise loseg iskustva pa nisu stigle da to otkriju. Veliki broj ljudi zivi u zabludi i nesvesni su sta zaista zele i sta im godi zato sto su ceo zivot podresno navodjeni (drustveno ili vaspitanjem) da zive sa tudjim zeljama i zive na neki nacin tudj zivot. Kada ostvare te zelje oni nemaju taj osecaj zadovoljstva i srece kakav bi imali, i kakav je prirodan, kada bi ostvarili svoju sopstvenu zelju. To se ne odnosi samo na velike zelje kao sto su moc, ugled, uspeh, vec i na one sitne zelje vezane za obicne medjuljudske odnose prijateljstva, ljubavi, drugarstva koje cine licnost i karakter coveka. Naravno, to sve opet zavisi i od prirodne predodredjenosti coveka i sposonosti da ne podlegne uticaju – narocito negativnom.

Cista sposobnost rasudjivanja i razumevanje i neznost prevashodno, dovoljni su da upute muskarca u kom smeru treba da deluje da bi dozvolio zeni da zaista uziva i oseti se srecnom, i da bi shvatio i ukoliko je to potrebno omogucio zeni da shvati, ste je to sto zeni godi i sto je cini srecnom i zadovoljnom.

Mislim da smo skoro svi sposobni da tako nesto uradimo, samo sto nekom treba manje a nekom vise vremena. Sve se svodi na to koliko je neko voljan da se potrudi i zrtvuje da bi veza uspela i da bi svoj odnos sa zenom kao i sve sto iz toga proistice doveo do necega cemu svi tezimo – do prave ljubavi.

PS Kad sam vec ovoliko zasao u temu samo da reknem da se isto odnosi i na zene, tj. ne treba samo muskarac da se zrtvuje u vezi.

Offline Al-Jasmina

• La Sorciere
  • Daktilograf pocetnik
  • Spider Jass,Spider Jass does what ever Spider does
« Reply #2 on: 02-07-2006, 23:56:20 »
ljubavna tehnika se ubraja izmedju ostalog u gore pomenuti
lep i sveobuhvatan odnos prema partnerki!!!!!!!!!
i obrnuto, jelte!

:wink:

U vezi se treba naci na pola puta...
malo jedan, malo drugi partner kompromisuje
i voila...veza daje slatke plodove
:happy:

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #3 on: 02-07-2006, 23:59:42 »
E sad, kad bi znali sta sve zenama godi, u cemu bi bila draz. Ne bi vam vise bile zanimljive.

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #4 on: 03-07-2006, 01:48:23 »
O da...... Ženama godi da budu misteriozne... :> :> :>

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #5 on: 03-07-2006, 14:54:39 »
O da...... Ženama godi da budu misteriozne... :> :> :>

:1 :[

Offline Redknapp

• Pocetnik
  • *
« Reply #6 on: 03-07-2006, 18:04:13 »
PENIS BONUS - PAX IN DOMUS! (Dobar **rac - mir u kući!) Mislim da ova latinska poslovica daje odgovor na tvoje pitanje.

P.S. Nadam se da me administratori nece banovati zbog nedoslovnog prevoda. :lol:

Necemo te banovati zbog ovoga, samo ubuduce ubacuj zvezdicu ili koji vec hoces znak umesto pocetnih slova nepristojnih reci.Pozdrav!Vladimir :)
« Last Edit: 03-07-2006, 20:15:51 by vladimir »

Offline sandric

• Atipicni farmaceut
  • I give my all...
« Reply #7 on: 03-07-2006, 19:56:03 »
PENIS BONUS - PAX IN DOMUS! (Dobar **rac - mir u kuæi!) Mislim da ova latinska poslovica daje odgovor na tvoje pitanje.

P.S. Nadam se da me administratori nece banovati zbog nedoslovnog prevoda. :lol:
Ako ti je ovo moto,onda stvarno ne poznajes zene...Zene vole neznost,paznju i nekog ko ce da im se :Bog.Ta tvoja poslovica je samo jedan delic potreba koje svaka zena poseduje ali se sve ne svodi na to.....muskarci samo to misle >:D :twisted:
« Last Edit: 03-07-2006, 20:16:25 by vladimir »

Offline Redknapp

• Pocetnik
  • *
« Reply #8 on: 03-07-2006, 20:51:58 »
Ako ti je ovo moto,onda stvarno ne poznajes zene...Zene vole neznost,paznju i nekog ko ce da im se :Bog.Ta tvoja poslovica je samo jedan delic potreba koje svaka zena poseduje ali se sve ne svodi na to.....muskarci samo to misle >:D :twisted:

Nekog ko ce da im se klanja? Zanimljivo... a zasto bi bilo ko trebao bilo kome da se klanja, osim ako nije Islamske veroispovesti?  :shock

@Vladimir All right!  :lol:

Offline lijepa bosanka

• Pekinezer :) av,av,av :)
  • **
  • Bez zabune! Ovo nisam ja!! hihihi..
« Reply #9 on: 03-07-2006, 23:59:19 »
Pa mislim da se to ne moze u globalu posmatrati....svakoj godi nesto drugo.....svaka bi trebala navesti svoja ocekivanja...
.Mozda je tacno to da je svim zenama kao i muskarcima dosta vazan sex.....mada...  :`?
Ne ocekujem da mi se klanja,niti ja planiram da se klanjam....ne valja da se ide u krajnost...
Ja ocekujem,a i spremna sam da pruzim... postovanje,razumijevanje,podrsku(u svakom smislu),njeznost....ljuuuubav  :Lj....jer ja jos pokusavam da vjerujem u nju.... :wink:

Offline willie the scot

• Extra forumas
  • *
« Reply #10 on: 04-07-2006, 00:05:30 »
shmrc...ja mislim da bi bilo ljubavi mora da postoji malo grubosti i drskosti,naravno povrsne.nema mi nista gore od dvoje ljudi koji se nazivaju raznim poslaticama...

Offline lijepa bosanka

• **
« Reply #11 on: 04-07-2006, 00:09:31 »
Ok.slazem se....mora neko imati cvrstu ruku u svemu,ali naravno u granicama!!!! Moze nazivanje tim poslasticama,ali ne uvijek i svagdje....za to postoji i mjesto i vrijeme....ne treba meni muskarac....da prica da me voli....neka on to meni pokaze....tako smo oboje zadovoljni!!!!

Offline SandraD.

• Dezurni astrolog
  • Redovan clan
  • *
« Reply #12 on: 04-07-2006, 00:17:46 »
po meni,ne bi trebalo o tome mnogo razmisljati....neka ide prirodno,spontano...najvaznija je iskrenost..partneri jako dobro osecaju sta jedno drugome treba,nema tu neke filozofije.....

Offline willie the scot

• Extra forumas
  • *
« Reply #13 on: 04-07-2006, 00:25:03 »
100% iskrenost ne postoji,i bila bi pogubna.zato ljudi trpe male gluposti koje ih nerviraju i koje vremenom zavole,mislim da postoje neke generalno iritirajuce stvari koje bi muskarci i zene trebalo da izbegavaju.sto duze mislite na pocetku da je neko savrsen,lakse cete prihvatiti da nije...bez uvodne zaljubljenosti nema ljubavi...

Offline lijepa bosanka

• **
« Reply #14 on: 04-07-2006, 00:27:26 »
100% iskrenost ne postoji,i bila bi pogubna.zato ljudi trpe male gluposti koje ih nerviraju i koje vremenom zavole,mislim da postoje neke generalno iritirajuce stvari koje bi muskarci i zene trebalo da izbegavaju.sto duze mislite na pocetku da je neko savrsen,lakse cete prihvatiti da nije...bez uvodne zaljubljenosti nema ljubavi...

Lijepo receno.......Kad se zenis?! :wink: :P

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana