posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Laboratorijska dijagnostika infekcija izazvanih gljivicama- odgovor na ovo pitanje?  (Read 2467 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline makica

• Elitni clan
  • **
  • ...

Iako je ova tema malo zapostavljena,nadam se da ce me neko videti  :wave:...i odgovoriti..
Imam jedno pitanje-gde da nadjem odgovor na poslednje ispitno pitanje iz parazitologije:
21. Laboratorijska dijagnostika infekcija izazvanih gljivicama  :help2:

Offline bla,bla,bla

• Clan u razvoju
  • **
Koliko se meni čini ima u knjizi Medicinska parazitologija u okviru Candida-e(nisam siguran mislim da ima 5 načina za dijagnozu) . . .

Offline makica

• Elitni clan
  • **
  • ...
 :thanx:  bla,bla,bla...

Offline mina-L

• Atipicni farmaceut
Odgovor na to pitanje imas u praktikumu,ima jedno 4-5 strana,nije tesko!

Offline makica

• Elitni clan
  • **
  • ...
Hvala puno mina! :cvet

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana