posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Sta mislite o Madonni?  (Read 10923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
Sta mislite o Madonni?
« on: 09-09-2006, 19:51:06 »

zar nije originalna.. stvarno je carica

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
Odg: Sta mislite o Madonni?
« Reply #1 on: 10-09-2006, 13:41:52 »
lepo pevaaaaaaaa, lepo izgledaaaaaaaaa, samo nek tako nastavi! A za koju to televiziju? :> :> :>
Dobra je, ali neka hvala, preterana mi je u svakom pogledu... a i neću joj oprostiti što je pojela Gaja Ričija...

Offline avgogh

• Atipicni farmaceut
  • Starry Night - Vinsent van Gogh
« Reply #2 on: 10-09-2006, 14:15:30 »
svaka njoj cast sto opstaje toliko dugo, i jeste originalna... ali.... sto kaze Darker, neka hvala... mene strasno nervira u zadnje vreme, posebno te fore sa razapinjanjem na krst...  :ohwell:

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #3 on: 10-09-2006, 15:39:13 »
nemam neko posebno misljenje o njoj..... :roll: :roll: :roll:

Offline qwertz

• Redovan clan
  • *
« Reply #4 on: 10-09-2006, 23:04:14 »
Pa ok!! Mnogo mi se svidja pesma Sorry!!!

Offline zoe

• PR foruma :)
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Szerelem, szerelem...
« Reply #5 on: 11-09-2006, 00:18:46 »
Ja o njoj ne mislim...sto u svakom slucaju izrazava moj stav ma kako pasivan on bio...

Offline willie the scot

• Extra forumas
  • *
« Reply #6 on: 11-09-2006, 00:37:25 »
papirna casa od koka kole iz mekdonaldsa-jeftina ambalaza jos jeftinijeg proizvoda...na to me asocira.

Offline Coolgemini

• Extra forumas
  • *
  • I live to sin...
« Reply #7 on: 11-09-2006, 10:21:30 »
Pricamo o sadasnjoj Madoni??Who is she :`? :H...ako ona uopste vredi pomena to je iz njenih ranijih dana kada je stvarno imala fine pesmice koje se i dan danas slusaju(a i bila je fina seljancica,nema sta,kao nasa Ceca :K)..a sada??Da slusam pesme koje uopste nisu njene(u smislu da ih nije ona pravila) i da hvatam zazubice koliko je samo love dala za njih?? :hmTragedija...i da mislim koja je ovo devojcica od 20 godina....ljigavi kompleks :roll:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #8 on: 11-09-2006, 21:03:25 »
Super izgleda. Svaka joj cast, dao bih joj max 25 god. Ovaj novi album joj je bas bio haos

Offline vladimir

• **
  • Ta kakav problem...
« Reply #9 on: 12-09-2006, 18:01:15 »
Nemam neko dobro misljenje o njoj...U stvari, nemam nikakvo misljenje o njoj. :confused:

Offline Darker

« Reply #10 on: 12-09-2006, 22:56:10 »
Super izgleda. Svaka joj cast, dao bih joj max 25 god. Ovaj novi album joj je bas bio haos
Brede, ili prava Madona ili Srpska Madona, kod tebe nema alternative? :> :> :> :>
Da se ne lažemo, Madona je ikona, učiće je po školama kao što smo mi učili Bitlse... iako je i meni glupa ona fora sa krstom, baš mi je drago što su konzervativci i popovi širom sveta po***deli :K

Offline vladimir

• **
  • Ta kakav problem...
« Reply #11 on: 13-09-2006, 19:08:12 »
Ti, izgleda, kao i Madona imas problema sa popovima... :K

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
« Reply #12 on: 21-09-2006, 12:47:08 »
Cudna li cuda, ja se slazem s Darkerom! :> :> :> Jaadni Guy Ritchie.... a dobar lik bio...

E, jedino pojma nemam sta je radila sa tim krstom!! :lol: Ja sam bas out of time... Al neka je malo probudila konzervativce, taman je histerija oko Da Vincijevog koda zamrla, pomislio bi covek da ce, ne daj Boze, likovi ostati bez posla... :K

Ma, trenutno slusam Pink Floyd i meni brate leepoooo... :happy:  "Beyond the horizon, of the place we lived when we were young, in a world of magnets and miracles..."

:Bog

Offline Darker

« Reply #13 on: 21-09-2006, 22:38:05 »
"Beyond the horizon, of the place we lived when we were young, in a world of magnets and miracles..."
Totalni  :OFF, ali moram da dodam da upravo sluškam obradu High Hopes od gregorian-a i nije lošo, ali je PF :Bog :Bog
End of :OFF
Ste čuli da joj rusi zbog toga nisu dozvolili da putuje u svemir? :> :> :> heheh, kakvi su...

Offline Maslacak

• **
  • ~ štreber ~
« Reply #14 on: 21-09-2006, 22:45:15 »
Totalni  :OFF i od mene (ubice me moderatori), ali i ja imam tu stvar od Gregoriana, i nije lose, ali... PF je PF :>

Ej, a da mi neko, onako ukratko, objasni sta je ona to radila sa krstom? :K

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana