posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Tuche na sportskim manifestacijama!  (Read 12671 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Vampire 666

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Ja sam takav, ja to želim, a vas neka đavo nosi!!!
Tuche na sportskim manifestacijama!
« on: 16-06-2006, 09:31:59 »

Beograd: Sukobi navijača i policije
16. jun 2006. | 09:52 | Izvor: B92
Beograd -- U Beogradu sinoć došlo do sukoba navijača i policije, na košarkaškoj utakmici Partizan-Crvena zvezda.

Druga utakmica finala plej-ofa prekinuta je u pauzi između treće i četvrte četvrtine, zbog sukoba policije s navijačima. Sukob je počeo u parteru, kada su pripadnici Žandarmerije napali manju grupu navijača gostujućeg tima. To je izazvalo komešanje na tribini sa Zvezdinim navijačima, posle čega je usledio policijski napad. Potom je ograda pukla pod pritiskom sabijenih navijača.

Iako je veći broj osoba pao sa visine od oko četiri metra, policija na tribini nastavila je da tuče, a situacija se smirila tek posle intervencije igrača Crvene zvezde. Posle izbacivanja navijača tog tima iz hale, s njima se solidarisala većina navijača rivala, posle čega su se u ulicama oko hale Pionir ponovo sukobili policija i navijači, a čula se i pucnjava iz vatrenog oružja.

Branislav Stefanović, direktor Urgentnog centra, izjavio je jutros za B92 da je u ambulante Centra primlje 21 povređen pacijent. "Kod svih njih su nađene lake telesne povrede. Ni kod jednog primljenog pacijenta nisu dijagnostikovane teže povrede, pa su svi posle ambulantne obrade povreda pušteni, niko nije zadržan", kaže Stefanović.

...najnovije informacije...sipka iznad ulaza se slomila i par ljudi je palo dole, a panduri su poceli da ih shibaju...posle toga se sve otrglo kontroli...
...neko je sudijama uplatio neka besna letovanja...s obzirom da je tu informaciju izneo Gurovic nije tesko zakljuciti koga simpatise taj tajanstveni finansijer sudija...
« Last Edit: 16-06-2006, 10:55:38 by Vampire 666 »

Offline Alnus Glutinosa

• Extra forumas
  • *
  • kako da prevarim sebe da ne razmišljam?
Odg: Tuche na sportskim manifestacijama!
« Reply #1 on: 16-06-2006, 10:23:48 »
E super tema!
Nista mi nije jasno, kako je pocelo sve to!
Bas sam htela da pitam jel zna neko???  :confused:

Offline Vampire 666

• **
« Reply #2 on: 16-06-2006, 10:31:00 »
citiram samog sebe kao odgovor...
...najnovije informacije...sipka iznad ulaza se slomila i par ljudi je palo dole, a panduri su poceli da ih shibaju...posle toga se sve otrglo kontroli...

Offline Alnus Glutinosa

• Extra forumas
  • *
  • kako da prevarim sebe da ne razmišljam?
« Reply #3 on: 16-06-2006, 10:36:36 »
Cekaj bre, slomila se sipka i onda su ih oni tabali zbog toga???  :`

farmaceut10

• Guest
« Reply #4 on: 16-06-2006, 10:42:39 »
Cigani se stalno kurce i u Vrscu i ovde i uvek dobiju po p.... i posle slusam 10 dana po novinama kako kmece a sve da bi na silu bili prvaci a nemoze nista na silu kao ni fiziologija za sve treba vreme

Offline Vampire 666

• **
« Reply #5 on: 16-06-2006, 10:53:39 »
Cigani se stalno kurce i u Vrscu i ovde i uvek dobiju po p.... i posle slusam 10 dana po novinama kako kmece a sve da bi na silu bili prvaci a nemoze nista na silu kao ni fiziologija za sve treba vreme
Bez vredjanja bilo koga!

Kad pandur tuce devojku ili klinca ne postoji nikakvo opravdanje za to! Ja sam se ba rnagledao raznih sranja medju navijacima. Jesu stoka, ali panduri su mnogo gori! Sta su nam samo radili posle tekme protiv zenita!

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #6 on: 16-06-2006, 11:20:21 »
Bez vredjanja bilo koga!

mislim da si previse subjektivan decko nikoga nije vredjao... >:D >:D >:D >:D

a to sto su zvezdini navijaci divljaci.... :/ :/ :/ ...to je vec druga prica.... :1

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
« Reply #7 on: 16-06-2006, 11:21:47 »
Covece ne mozes ni na utakmicu da odes! Van pameti. Sve cesce se pitam gde ja to zivim  :`? :!

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #8 on: 16-06-2006, 11:32:00 »
pazi foru...

ubedjuje mene vampir kako mi u subotu treba da odemo na utakmicu...i po njegovoj zelji tamo gde su navijaci zvezde(i ako ja navijam za partizan)...naravno ja na to ne pristajem...nego da sednemo negde  gde je neutralno...

medjutim juce kada sam gledala utakmicu videh da je jedan decko koji je bio sa devojkom dobio batine...a sumnjam da su bili na severu...tako da na derbije bas i nije najsigurnije ici... :` :` :` :`

Offline Vampire 666

• **
« Reply #9 on: 16-06-2006, 11:37:18 »
nisam rekao da su delije stoka, vec svi "pravi" navijaci generalno, ali najcesce panduri isprovociraju tuce!
STOP represiji nad navijacima!

Zvanicno Saopstenje:
Ostale utakmice plejofa ce se igrati bez prisustva publike. Sledeca je u nedelju.
« Last Edit: 16-06-2006, 12:34:04 by Vampire 666 »

farmaceut10

• Guest
« Reply #10 on: 16-06-2006, 14:47:49 »
a baklje je bacio Pera detlic
Da samo tuku navijace zvezde a GROBARE ne
MA daj mani me tih fora
A kad su Grobari isli u podgoricu sta je bilo
A navijace treba iskoreniti
Svaki odlazak na utakmicu je rizik pazi kad dolazis na derbi,pa cuvaj se na derbiju , pa pazi kad se vracas Kako mozes to da podrzavas

Offline vladimir

• Osnivac Farmacija foruma
  • **
  • Ta kakav problem...
« Reply #11 on: 16-06-2006, 18:30:20 »
nisam rekao da su delije stoka, vec svi "pravi" navijaci generalno, ali najcesce panduri isprovociraju tuce!
STOP represiji nad navijacima!

Zvanicno Saopstenje:
Ostale utakmice plejofa ce se igrati bez prisustva publike. Sledeca je u nedelju.

Treba uvesti sistem kontrole huligana kao u Engleskoj:kategorije A,B, C i onda onim najgorima braniti ulazak na sportske manifestacije.Problem je što niko nije rekao šta su radili Zvezdini navijači i zašto je policija krenula u akciju. :wink:
Panduri ne smeju da krenu u akciju dok ne dobiju naredjenje "odozgo", a ono se izdaje kad se naruše odredjeni bezbedonosni faktori.Mnogi "pravi" navijači imaju podebeo dosije i na utakmice dolaze samo da bi napravili sranje, a ne zato što vole neki klub.
Kod nas se Zakon o sprečavanju nasilja na sportskim terenima ne primenjuje.U Engleskoj je taj zakon jako strog, zato tamo niko ne sme da udje u teren-dobija dobru robiju za to.
Kad se kod nas bude dobijalo par meseci zatvora zato što si bacio baklju u teren ili napravio sranje, staće se na put i huliganstvu na utakmicama i policija neće imati razloga da interveniše.A dokle god huligani budu zauzimali značajno mesto u navijačkoj populaciji, biće gluposti, a u njima obično najviše stradaju oni koji to najmanje zaslužuju...

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #12 on: 16-06-2006, 18:55:39 »
Slušajte Vladimira!!!  :L
 :wink:

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije
« Reply #13 on: 18-06-2006, 11:44:36 »
1) koga god sam pitao, niko nema pojma kako je počelo batinanje... A tek posle batinanja je pukla šipka... Navodno je neki delija bacio baklju prema partizanovoj strani... I to je razlog da se malti sve živo?????? Ja sam hteo da odem na tekmu. Prezirem huligane i ono što se danas zove navijač! Ali da me neko mlati ni krivog ni dužnog? >:( >:( >:(
2) Koliko sam skapirao i grobari su uleteli u makljažu sa pandurima, solidarišući se sa delijama... Toliko o tome da nisu mlatili i grobare... A u Despota stefana i okolnim uličicama se i pucalo, pa su stizale razne vesti koje su još više komešale masu(da je neki navijač pogođen, preminuo itd...) Divac je potpuno u pravu, da su najmanje krivi navijači, pa panduri, a najviše sami KLUBOVI, odnosno opet us**na politika!!!! Panduri, naravno da ne smeju na svoju ruku ništa da rade, dakle imali su jasne instrukcije... A onaj Jočić je takva ljiga od čoveka... >:D >:D

Offline Vampire 666

• **
« Reply #14 on: 18-06-2006, 15:05:53 »
evo zvanichnih informacija od grobara koji je bio na tekmi...delije su bacele petarde...malo su se koskali sa pandurima(standardno)...pisali su u kese i gadjali pandure...u jednom trnutku su panduri prestali da kuliraju debilisanje delija...opsta tuca...napolju su panduri jurili i ubijali od batina i jedne i druge...jureci ih po okolnim ulicama poceli su da PUCAJU u vazduh(to se po njima zove samoodbrana)...

komentar moj: navijachi su se ponasali kao stoka(opet standardno), ali paduri su jos gori...umesto da jednostavno cuvaju red i mir oni su PONOVO krenuli besomucno da biju...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACHIMA

btw, onaj kreten jochic je pandure nazvao Drzavni Organ Represije!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana