posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Klinicka hemija  (Read 4307 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline julija

• Turista
  • *
Re: Klinicka hemija
« Reply #30 on: 19-09-2011, 12:13:43 »
Drage kolege imam jednu molbu za vas ... Da li moze neko da mi kaze gde moze da se nabavi skripta za Nadu Majkic ?

Offline Zole

• Pocetnik
  • *
Odg: Klinicka hemija
« Reply #31 on: 30-11-2011, 15:31:23 »
I mene to zanima...ako neko zna kakva je to skripta nek nas obavesti...

Offline julija

• Turista
  • *
Re: Klinicka hemija
« Reply #32 on: 19-12-2011, 20:38:23 »
Ovako to nije skripta vec knjiga iz medicinske biohemije koju je napisala Nada Majkic ... Iz nje se uci jetra, bubrezi, Fe, Hgb, tumor markeri i kostani markeri ... Mene je danas pitala Testove za ispitivanje funkcije bubrega, Tumor markere i Unutrasnju kontrolu ... sa tim da moram da napomen da ima slucajeva kada pita i amnion i likvor ali samo sa vezbi ... Jako lepo iskustvo ... Trazi osnovne stvari ne zalazi u detelje i izuzetan profesor... moja preporuka je svim kolegama biohemicarima da ustede sebi vreme i cekaju prof majkic jer na taj nacin ce jako bezbolono da daju jedan jako veliki i nimalo naivan ispit... Puno pozdrava ! i Srecno

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana