posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Odbrana diplomskog rada  (Read 2698 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odbrana diplomskog rada
« on: 09-10-2008, 13:52:51 »

Student ima pravo da izme temu za diplomski rad ukoliko ima najvise dva nepolozena ispita do kraja studija.

Pre odbrane diplomskog ispita, student je obavezan da dostavi Odseku za nastavu i studentska pitanja :
- indeks
- obrazac potvrde za prijavu teme, potpisanog od strane mentora
- prijavu za usmeni ispit
- uplatu za polaganje diplomskog ispita u iznosu od 4000din ukoliko je student u statusu samofinansirajuceg ili student kome je istekao apsolventski staz.
- uplatu za izdavanje diplome u iznosu od 3000din.

Na osnovu provere indeksa i dosijea  studenta, Odsek za nastavu i studentska pitanja izdaje potvrdu da student moze pristupiti odbrani diplomskog ispita.

Posle odbrane diplomskog ispita, diplomirani student je u obavezi da dodje u Odsek za nastavu i studentska pitanja i donese:
- indeks
- potvrdu iz biblioteke da ne duguje knjige
- primerak diplomskog rada i obavezan je da popuni statisticki obrazac

Offline mandzoo

• Clan u razvoju
  • **
Odg: Odbrana diplomskog rada
« Reply #1 on: 22-06-2009, 21:57:12 »
Kod koga je najbolje da se uzme diplomski,da se ne cimam mnogo oko toga?Mozda iz broma-Brizita,Ivan?

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #2 on: 22-06-2009, 22:45:46 »
Pa da, samo je pitanje imaju li oni slobodnih tema ...  :ohwell:

Mada i na neorganskoj mozes da pokusas :K

Offline JO

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #3 on: 03-07-2009, 10:09:27 »
A kinetika? Kakvi su oni?

Offline spavalica

• Ambiciozni clan
« Reply #4 on: 16-07-2009, 19:15:34 »
Da li neko moze da napise kako treba da se popune uplatnice za uplate od 3000 i 4000din? Pretpostavljam da je ziro racun isti, a da li ima neki poziv na broj ili sifra, svrha???

ja branim diplomski na kinetici sada, i mislim da imaju slobodne teme. pogledajte teme na zvanicnom saju iz decembra 2008, tu su neke slobodne, ipak mora da se proveri na institutu.
Da bi vam dali temu potrebna je ocena iznad 8 na ispitu, poznavanje engleskog i  uglavnom se radi iz strucnih radova koji se pretrazuju putem neta. 

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #5 on: 16-07-2009, 23:03:26 »
Pa svrha je "polaganje diplomskog ispita" i "naknada za izdavanje diplome", nema nikavog poziva na broj, sifri i slicno ...

Offline luki

• Pocetnik
  • *
« Reply #6 on: 22-07-2009, 08:56:50 »
Da li neko zna da li je moguce polagati diplomski ispit u avgustu?Cula sam da ove godine profesori nemaju kolektivni godisnji odmor.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #7 on: 22-07-2009, 14:05:10 »
Slicno pitanje -> ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15970.msg234070.html#msg234070)

Nazovi fakultet pa pitaj ...

Offline Adonis_Vernalis

• Profesor farmakognozije
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • The Point of No Return...
« Reply #8 on: 22-07-2009, 15:01:12 »
Teoretski može, praktično - ne može.

Bez obzira na to što već dve godine nemamo kolektivne, već individualne godišnje odmore, ogromna većina zaposlenih te odmore koristi u periodu od 15. jula do kraja avgusta.

Čak i da ne samo mentor, već i svi članovi komisije za odbranu budu prisutni, uverenje o diplomiranju neće imati ko da vam izda.

Zbog toga smo svi svoje kandidate izveli zaključno sa 15. julom. U avgustu bi mogla da se organizuje odbrana, ali tek u poslednjoj nedelji tog meseca, eventualno. Zato Bredov savet nije uopšte loš: zvati, pa pitati.

Offline mima385

• Ambiciozni clan
  • mislim da sam video cica macu!
« Reply #9 on: 05-07-2010, 16:00:55 »
Da li se 3000 dinara za odbranu diplomskog rada uplacuje na ziro racun fakulteta, kao i za druge ispite?

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
    • Farmacija forum
« Reply #10 on: 18-06-2011, 18:06:41 »
Pravilnik o završnom radu (http://www.pharmacy.bg.ac.rs/dokumenti/pravilnici/Pravilnik_o_zavrsnom_radu.pdf)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana