posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Terorizam, netolerancija, mržnja - posledica kapitalizma????  (Read 3763 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Darker

• Osnivac Farmacija foruma
  • Magistar daktilografije

Evo malo mesta za raspravu o tekovinama savremenog društva, a da ne vrtimo offtopic na drugim temama...

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
A vezano za ovu temu http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=130.0

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Sta reci posle ovoga ?
U Iraku sve češće stradaju civili
Američki vojnici ubili trudnicu

Američki vojnici ubili su dve žene, od kojih je jedna bila trudnica pred porođajem. Nabriha Nisaif Jasim (35), majka dvoje dece, bila je u kolima sa sestrom i bratom i žurila je u bolnicu u Samari, gde je trebalo da se porodi. Međutim, njen brat je pogrešno skrenuo prema američkom kontrolnom punktu i vojnici su otvorili vatru. Dve žene su na licu mesta ostale mrtve, a vozač je povređen.

U saopštenju američke armije navodi se da su vojnici otvorili vatru pošto je vozilo ušlo u zabranjenu zonu nedaleko od kontrolnog punkta, i da se nije zaustavilo uprkos vidljivim znacima.

Ipak, Nabrihin brat, koji je vozio automobil, kaže da nije bilo nikakvih znakova i upozorenja da zaustavi vozilo:

„Istina je da sam brzo vozio, ali nije bilo nikakvih znakova da se zaustavim. Ispalili su dva metka, ubili moju sestru i rođaku. Tek tada sam se zaustavio.“

Nedavno se američka armija našla pod žestokom kritikom jer je ubila 24 civila u znak osvete zbog smrti jednog marinca.

Premijer Nuri al Maliki optužio je američke vojnike za ubistvo civila i zatražio od ministarskog komiteta za nacionalnu bezbednost da održe pregovore sa američkom vojskom.

Offline Vampire 666

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Ja sam takav, ja to želim, a vas neka đavo nosi!!!
Ma stoka su i jedni i drugi. Nek se tamane medjusobno. Tad ostatak sveta moze da se bavi sopstvenim problemima. Zasto se mesati u unutrasnje stvari jedne drzave. Spanci se opekose, pa sinoc objavili povlacenje iz Iraka, slicno su najavili i Italijani I Poljaci...

Offline Darker

Nešto mi to sve liči na Vijetnam, sa tim što su ovi luđi 300x... Živo me zanima kako će ove godine proći letovanja u Tunisu, Egiptu ili Turskoj...

Offline vladimir

• **
  • Ta kakav problem...
Ej, matori, ne baksuziraj, treba na leto da idem sa devojkom u Tursku na more! :ninja:

Offline Vampire 666

• **
  • Ja sam takav, ja to želim, a vas neka đavo nosi!!!
Iran je, po svemu sudeci, sledeci...

Offline Darker

To je isti fazon sa Gay paradom npr. Da sam bio tamo, ne znam koga bih pre mlatio, ove koji mi tu nešto paradiraju svoju nenormalnost(jel ja kao hetero treba da paradiram???) ili ove zadrte bradate seronje koji tuku jadnu devojku i viču joj:ti si sotona!!! Živo me zanima šta su tad panduri radili(to jest:koga? :) :) :) )
Mada mi je više ipak nekako žao Iračana... Koliko god bili kreteni, ipak to nema nikakve veze sa njima, nego je Amerima dunulo da isprobavaju svoje oružje, kao na nama, da im ne skuplja prašinu+pun k.. razloga...
Kao npr.Belorusija. Čudi me da i njih neće da bombarduju. A ljudi normalno glasali, Lukašenko pobedio sa 85%!!!! Pa i da se nakrao, nije mogao 40% da mazne(opozicija je imala svega 5%). Ali ne, oni koče Američki interes, a time i demokratiju i moraju da idu!!!A valjda je demokratija, da vlada onaj koga si demokratski izabrao, TI, kao narod, a ne Buš ili Putin...
A da ne pominjem kako njima cveta privreda, kako nije bilo ratova od 45.te itd, dakle nema veze sa Slobom...

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana