posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Prebacivanje iz BG-a u NS?  (Read 8473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lena

• Redovan clan
  • *
  • ukleti student
Prebacivanje iz BG-a u NS?
« on: 27-07-2008, 21:59:31 »

Postoje li još uslovni ispiti na novosadskoj farmaciji? Kod koga treba da se raspitam o uslovima prebacivanja? Pozz

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
Odg: Prebacivanje iz BG-a u NS?
« Reply #1 on: 29-07-2008, 01:35:10 »
Verovatno bi ti bilo najpametnije da dođeš kod nas na faks i pitaš u studentskoj službi... Više studenata iz BG-a se informisalo kako se prebaciti, ali ne znam šta je do kraja bilo.

Jesi sigurna da to želiš? Jesi se informisala uopšte o NS farmaciji?

Offline Lena

• Redovan clan
  • *
  • ukleti student
« Reply #2 on: 29-07-2008, 01:58:22 »
Ni u šta nisam sigurna, samo ispitujem opcije a za početak sam pokušala da se informišem ovde :) jer sajt fakulteta baš i nije od neke pomoći. Hvala na savetu, potražiću studentsku službu ali ako i dalje postoje uslovni ispiti koje treba dati na matičnom fakultetu onda nema neke svrhe da se raspitujem.

Offline omoprom

• Padobranac
  • *
« Reply #3 on: 02-03-2010, 01:31:38 »
Da li neko moze da mi kaze nesto o faksu u Novom Sadu.
Interesuje me pre svega koliko se ta diploma kasnije vrednuje prilikom zaposljavanja, kao i kakav je kriterijum za polaganje ispita u odnosu na faks u Beogradu? Da li je lakse ili teze poloziti ispite ?
Pozz

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #4 on: 02-03-2010, 23:47:32 »
Pretrazi malo Forum.

Mislim da ovde imas nesto -> Privatni Fakultet za Farmaciju u NS (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13963.0.html)

Offline Prunus domestica

• Turista
  • *
Re: Prebacivanje iz BG-a u NS?
« Reply #5 on: 20-07-2011, 14:37:05 »
Ne ne... samo se Bg vrednuje...
Prvo provere da li si u Bgu zavrsio...a nas sve ostale posaljU da se slikamo sa diplomom...
:-)

Diploma je diploma, fakultet nam je akreditovan...
Postojace mrznja jos ko zna koliko izmedju F BG i svih ostalih, ali morace da iskulraju...

Ja sam diplomirala u NSu, jos me nijedan poslodavac nije pitao u kom sam gradu zavrsila farmaciju... :-)

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Re: Prebacivanje iz BG-a u NS?
« Reply #6 on: 27-07-2011, 07:19:57 »
Zato sto su farmaceuti u Ns i Vojvodini jos koliko toliko deficitarni mada je pitanje i dokle ce to trajati. Zbog stancovanja farmaceuta, plate ce se i dalje smanjivati a uslovi rada pogorsavati i sledi nam sudbina lekara, kao sto sam i mnogo pre govorio.

Nazalost, moje misljenje o novosadskom fakultetu se uopste nije promenilo, ono sto mi je frapantno je da 90% svrsenih studenata sa tog fakulteta izlazi sa prosekom iznad 9 (?!?!).  Opet da se ogranicim - bar oni sa kojima sam komunicirao a njih je bas bas dosta.

Drugo, znam ljude koji su se prebacili iz Bga u Ns kad im je u Bgu zapelo, i u Nsu zavrsili kao od sale, da ne pricam da i neki sami nsadski studenti priznaju da beogradski fakultet ne moze ni u kom smislu da se poredi sa nsadskim.

O kragujevackom odseku farmacije da ne pricam - kazu da je prava smejurija.
« Last Edit: 27-07-2011, 07:22:34 by Bred »

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana