posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Iz cega spremati patofizu....?  (Read 485 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gagi85

• Padobranac
  • *
Iz cega spremati patofizu....?
« on: 21-03-2012, 14:46:54 »

Da li bi iko mogao da odgovori meni ,potpunom laiku patoofize, koje tek treba da je sprema, na par pitanja...

1. Odakle se sve sprema ispit, dakle skripte, knjige, slajdovi, sta se u stvari tu korisi
2. Kakvi su to seminarski bolonjaca
3. Da li postoje neki stari testovi da se vidi kako to izgleda
4. Ko mi odgovori na ova tri ima od mene pice, jer je ovaj ispit apsolutno konfuzan za spremanje...:)

Offline vesna2308

• Padobranac
  • *
Re: Iz cega spremati patofizu....?
« Reply #1 on: 29-03-2012, 10:13:45 »

4. Ko mi odgovori na ova tri ima od mene pice, jer je ovaj ispit apsolutno konfuzan za spremanje...:)
Na forumu je koleginica postavila fenomenalnu skriptu,apsolventi pa u okviru 2008/2009 imas skriptu koju je ona napravila od seminarskih radova bolonjaca...Nadam se da ce ti znaciti :wink:
« Last Edit: 29-03-2012, 14:27:03 by Bred »

Offline kaja

• Elitni clan
  • **
Odg: Iz cega spremati patofizu....?
« Reply #2 on: 30-03-2012, 13:07:31 »
Da li bi iko mogao da odgovori meni ,potpunom laiku patoofize, koje tek treba da je sprema, na par pitanja...

1. Odakle se sve sprema ispit, dakle skripte, knjige, slajdovi, sta se u stvari tu korisi
2. Kakvi su to seminarski bolonjaca
http://www.4shared.com/folder/Y_07glHV/_online.html

http://www.4shared.com/office/I9f3D6nx/SKRIPTA.html

A sve je odavde: http://www.farmaceuti.com/forum/patoloska_fiziologija2/nova_predavanja_iz_patofiziologije_7455.msg244763.html#new

Offline Aleksandra

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #3 on: 03-04-2012, 19:35:45 »
Jel moze pomoc kako se skida ovo sa 4shared? :) Hvala

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #4 on: 03-04-2012, 21:05:46 »
Pa moras izgleda da se ulogujes a prethodno registrujes. Znaci kliknes na levo dugme download pa se registrujes i/ili ulogujes.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana