posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Naša baraka!!! Eh, tugo...  (Read 15435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline frckica-j

• Moderators
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Naša baraka!!! Eh, tugo...
« Reply #30 on: 22-10-2009, 22:27:26 »
Moja Ivana, kod nas je bila situacija da smo imali barake kojima je pod propadao, u kojima je grijanje bilo peć bubnjara, koja ne zagrije nego zadimi (dimljeni studenti) kad se založi, ako se uopšte založi.

Na predavanja smo donosili jastuče za sjedenje, i pisali sa kapama na glavi i rukavicama. Ruke grijali na one projektore za folije.  :shock2:

Pored tih starih baraka je ljeti bilo opasno hoditi jer niko nije kosio travu, trava naraste do pola čovjeka. Jednom su našli zmiju dugu više od metra. O ostaloj fauni da ne pričamo. :bljak:

Uglavnom, ove barake smo dobili jer su te bivše postale toliko trošne da nisu smjeli studente da puste unutra zbog opasnosti od urušavanja. A što se cistitisa tiče, svi smo djecu ostavili na fakultetu, i ko zna kakve još bolesti pokupili jer je higijena bila  :bljak:...

Offline iwanna 87

• Elitni clan
  • **
  • Sido, rodila si idiota! :))
« Reply #31 on: 22-10-2009, 23:50:39 »
A,majko mila Bozja.... Gde im odose pare od skolarine?? Idiot i glup sistem.... I stoci se brine oko stale,valja mleka da daju, dase tele,da ne   ozebu... Mi smo gori od stoke....
 Ta od 1 metra mi lici na smuka,ili temenjacu.. Sarke nisu tolke.. ali,ne znaci da ih nema... FUJ!!

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #32 on: 23-10-2009, 12:08:15 »
Sad smo dobili baraku koja na nešto i liči. Bože pomozi...

Offline anci89pg

• Padobranac
  • *
« Reply #33 on: 23-10-2009, 14:16:51 »
Cao, ja sam nova na forumu....nijesam znala da u takvim uslovima radite u BL...mislila sam da je kod nas grozno jer nemamo svoje prostorije i gubimo veliko vrijeme zbog toga sto idemo od lab do lab, ali su lab dobre....mislim da ce se to rijesiti, ako ne onda treba izvuci maksimum i nauciti koliko se moze....jer je bitnije znati, nego gdje si studiraala...Veliki poz od farmaceuta iz pg

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #34 on: 24-10-2009, 10:15:21 »
Zdravo Anči i dobrodošla na forum!  :love:

Tu si u pravu, mada i znanje je upitno ako nemaš učila pomoću kojih učiš svoj posao!

Naročito nam bude krivo kada pogledamo druge fakultete, šta sve imaju i u kakvim uslovima studenti studiraju, a mi... ko to tamo peva. Mada, stvari idu polako nabolje, to jeste istina.  :wink:

Offline ninica

• Padobranac
  • *
« Reply #35 on: 27-10-2009, 13:35:51 »
tuga ...iz barake u baraku ....

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #36 on: 28-10-2009, 22:31:13 »
Suđene su nam barake! :K  a005

Offline lingvaleta

• Ambiciozni clan
« Reply #37 on: 23-09-2010, 20:26:00 »
e Frcko,al nije nam bas toooliko losa baraka...ili je meni toliko bilo muka od one stare da mi ova dodje kao Four seasons:)...doduse mala jeste,stolice su-pa ja samo ne znam gdje ono zbavise.....al imamo roza venecijanere:.A to je bolje od neimati venecijanere i najlona na prozorima....:)ponekad CAK se nadje i  :tpapir: :K2: :K2: :K2: :K2:
Losi su nam uslovi al kakvi se samo buduci farmaceuti tu skoluju....ma ni ne treba nam nista:) :streber: :streber: :streber: :streber:

Offline frckica-j

• Moderators
« Reply #38 on: 26-09-2010, 14:37:29 »
U pravu si ti koleginice, bolje je nego što je bilo. Ali uporedi našu baraku i zgradu gdje je stomatologija. Trebalo bi da je isto, zar ne?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana