posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Iskustva sa usmenog iz mikroba!  (Read 17452 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pig_am_am

• LuDa gUdA
  • Ultra mega giga forumas
  • **
Odg: Iskustva sa usmenog iz mikroba!
« Reply #30 on: 07-10-2007, 21:39:09 »
prof.Jelena voli da pita stvari sa vezbi,ne bazira se samo na izvucena pitanja vec pita `sta joj padne na pamet`
hvalim te boze na ovome.

uskoro cu i ja da prenesem utiske. a ovo mi je sad ulilo malo hrabrosti.hvala
« Last Edit: 07-10-2007, 21:40:56 by pig_am_am »

Offline shmizla

• Elitni clan
  • **
  • what goes around comes around back again...
« Reply #31 on: 07-10-2007, 21:53:54 »
Polozila sam ispit kod prof. Marine u septembru, i dobila 9... Zena je vrlo korektna, nije gledala moj pismeni, nije me nesto preterano davila, pitala me samo ona pitanja sto sam izvukla, nista van toga (e, sad, ja sam imala dobru kombinaciju  :wink: )
Cak neka pitanja nisam pricala potpuno, vec samo delimicno, ono sto mi je trazila.. Najbitnije je da se zna 1. i 2. pitanje dobro, a ova ostala dva bitno je znati sustinu... Profesorka je vrlo prijatna, hoce i da pomogne, da podseti studenta, sve u svemu..skroz ok!!

Offline pig_am_am

• LuDa gUdA
  • Ultra mega giga forumas
  • **
« Reply #32 on: 10-10-2007, 20:48:38 »
iskustvo - svi dodju na ispit tresuci se i placuci,a vecina izadje smirena.

Offline kruger

• Ambiciozni clan
« Reply #33 on: 14-10-2007, 21:33:00 »
Znam da je rok prosao,ali moram da odrzim obecanje,meni je ova tema i odgovori znacila.
Ja sam bio kod profesorice Jelene i mogu da kazem da je bila maksimalno korektna.Izvlace se kombinacije sa pitanjima,profesorica se trudi da pomogne i da omoguci studentima da lakse daju odgovor,naravno to je moje iskustvo,takodje imao sam i prilicno laku kombinaciju sa:
S.pyogenes-om,
kriva rasta,
morbili,
trichophyton!

Srecno svima koji polazu ubuduce! :K
« Last Edit: 14-10-2007, 21:34:33 by Al-Jasmina »

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana