posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Kolege, potrebna mi je pomoć...  (Read 722 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline zokili777

• Prolaznik
  • **
Kolege, potrebna mi je pomoć...
« on: 01-12-2008, 21:59:06 »

Veliki pozdrav za sve farmaceute!  :help2:
Imam problem... Radi se o tome da sam prosle godine primetio da na www.pharmacy.bg.co.yu postoje slike
preparata za farmakognoziju. Tad sam još bio druga godina, pa me to nije interesovalo. Sada sam treća godina,
studiram u Sarajevu, pa mi trebaju slike preparata...
Da li IKO zna gdje se mogu nabaviti te slike (tipa Kamale,rizom irisa...)? Naravno, mislim i na mikroskopski preparat.
 :wave:

Offline AnaCrvena

• Elitni clan
  • **
Odg: Kolege, potrebna mi je pomoć...
« Reply #1 on: 02-12-2008, 13:30:48 »
http://www.pharmacy.bg.ac.yu/predmeti/botanika/

evo imas ovde nesto,moze da posluzi,koliko toliko...nije gnozija i verovatno nema bas svega sto te zanima,ali bar nesto...

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana