posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Проба ћирилице....  (Read 1434 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JovanT

• Padobranac
  • *
Проба ћирилице....
« on: 10-06-2006, 14:01:07 »

Тестирам ћирилицу како бих видео у чему је проблем.

Offline JovanT

• Padobranac
  • *
Re: Проба ћирилице....
« Reply #1 on: 10-06-2006, 14:05:55 »
Нажалост, српског превода нема тако да не могу да тестирам форум у потпуности. Мада, као што сам и мислио, вероватно је проблем у енкодингу који преводи користе. Српски превод користи УТФ-8 док енглески користи ISO-8859-1.

Аутор српског превода:
Јован Турањанин

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Проба ћирилице...
« Reply #2 on: 12-06-2006, 13:58:17 »
Drago mi je sto ste dosli Jovane. Cirilica je deinstalirana jer je , kao sto znate, bilo problema, a kakvih problema-mozete se uveriti ovde http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=70.30, poruka #31
znaci da je greska onda u paketu sroske cirilice posto ja na samom forumu nsta nisam radio

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana