posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Uslovi za otvaranje apoteke  (Read 24115 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bokifaca

• Clan u razvoju
  • **
Uslovi za otvaranje apoteke
« on: 13-01-2010, 10:43:13 »

Hvala na informacijama, a što se tiče uslova malo sam se pogrešno izrazila jer sam mislila na proceduru,papirologiju i dozvole koje su potrebne za otvaranje apoteke. U međuvremenu sam pronašla nešto, ali hvala još jednom...

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Uslovi za otvaranje apoteke
« Reply #1 on: 13-01-2010, 21:03:37 »
Pa ako si vec nesto saznala onda to podeli i sa nama ...  :wink:  :love:

Offline bokifaca

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #2 on: 20-01-2010, 15:05:18 »
Pored opštih uslova što se tiče prostora, kadra i opreme dalja procedura koja sledi izgleda otprilike ovako:   
•Zahtev za inspekciju , kompletna dokumentacija  i zahtev za inspekciju zaštite na radu -  pisarnica, SIV 2 ili 3 (do Opštine Novi Beograd),3. sprat zdravstvena  farmaceutska  inspekcija. Od njih se mogu dobiti neke informacije ako postoje nejasnoće .
•Oni izlaze da pregledaju i provere ispravnost objekta i ako je sve u redu  izdaju rešenje.
•Rešenje se preda Trgovinskom sudu (preko puta Beograđanke) radi upisa i dobijanja pečata.
•Dobijanje PIB-a ,podnosi se u opštini gde je zdravstvena ustanova-poreska uprava
•Kupovina kase, kompjutera - Fiskalizacija kase (uz PIB)
•Početak zvaničnog rada

Offline bozana

• Redovan clan
  • *
« Reply #3 on: 19-08-2010, 19:32:33 »
Hvala na informaciji.

Offline Tamarella

• Prolaznik
  • **
« Reply #4 on: 14-11-2010, 18:47:36 »
i mene zanima ova tema.
ali...odakle poceti sa papirima itd? :help2:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #5 on: 14-11-2010, 20:40:42 »
Pa kreni onako kako je bokifaca napisala.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana