posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Jos uvek nemam zadatak, ali imam problem :)  (Read 4276 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Nenche

• Padobranac
  • *
Jos uvek nemam zadatak, ali imam problem :)
« on: 21-08-2012, 01:54:55 »

Upisujem 4. godinu medicinske, smer farmaceutski. Zaista bas bas nemam nikakvu ambiciju ni prema cemu jer su mi napunili glavu da ne valja nista sem farmacije, a ne mogu da kazem da sam zaljubljena u istu :) Sve u svemu, odlicna sam, ali nisam neki extra matematicar i hemicar, upravo jer matis nisam mnogo vezbala, a za svoje neznanje iz hemije krivim profesorku. :) Ok, nije da bas nista ne znam, ali ne blistam :D Realna sam. Treba da ove godine spremim oba predmeta, i pitam vas da li je to izvodljivo i kako jeste ako jeste. Inace umem da budem bas streber.
Gde nabaviti najnovije zbirke?
Mozete li mi napraviti razliku izmedju faxa u BG, NI i KG?
Mnogo sam zahvalna unapred. Zaista sam pogubljena.

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
  • Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin.
Odg: Jos uvek nemam zadatak, ali imam problem :)
« Reply #1 on: 21-08-2012, 09:15:36 »
Postoje pripremni časovi na fakultetu. Meni su dosta koristili jer veze nisam imala sa hemijom. Kreću, čini mi se, od decembra, traju do maja-juna i koštaju oko 40-50.000 dinara za oba predmeta. Svakog vikenda. Možeš da odabereš i jedan predmet za pripremanje, ono što ti ide lošije. Biće obaveštenje na sajtu fakulteta.
Faks u Kargujevcu je više okrenut medicini, a faks u NS je mnogo lakši nego u BG. Da imam ovu pamet i tvoje godine nikada ne bih upisala farmaciju u BG. Kolega se nakon više godina mučenja u Beogradu prebacio u NS i prezadovoljan je.
Ne znam kako je u Nišu ali pretpostavljam da je manje torture nego u BG.  :)
« Last Edit: 21-08-2012, 09:17:28 by mima140186 »

Offline Nenche

• Padobranac
  • *
Re: Jos uvek nemam zadatak, ali imam problem :)
« Reply #2 on: 21-08-2012, 15:10:36 »
a fax u KG?

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
« Reply #3 on: 21-08-2012, 17:27:31 »
To stvarno ne znam. Jedna žena mi je rekla da je totalno drugačiji program od BG i NS, i da je sve okrenutno medicini i radu sa pacijentima što i nije tako loše :)

Offline Nenche

• Padobranac
  • *
Re: Jos uvek nemam zadatak, ali imam problem :)
« Reply #4 on: 21-08-2012, 19:45:58 »
Zanima me i ako budem radila matematiku tako sto cu raditi zadatke i nekog pitati sta mi nije jasno, a hemiju tako sto cu iznova skraceno tj. sustinski uciti od nekog i tako resavati pitanja, a i zadatke, koliko bi mi vremena trebalo tj. kojim ritmom bih sve stigla? :D
Da li je to uopste izvodljivo? daleko sam ja od bilo kog od tih gradova da bih isla na te pripreme, radije bih da prodjem jeftinije, a bojim se da li je moguce :)

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
« Reply #5 on: 21-08-2012, 21:09:02 »
To već mora neko da ti kaže ko je tako spremao prijemni. Ja sam išla na pripreme svakog vikenda, nisam učila tada nego kad sam završila 4. godinu pa do prijemnog, otprilike mesec dana sam obnavljala sve zadatke iz hemije i matematike :)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana