posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Prijemni ispit 2014  (Read 3678 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Миличица

• Padobranac
  • *
Prijemni ispit 2014
« on: 30-06-2014, 23:01:43 »

Pozdrav,
ove godine ( tacnije za nedelju dana) izlazim na prijemi ispit na farmaceutskom fakultetu u Beogradu, interesuje me koga jos ima da se sprema za ovogodisnji prijemni, kakva se smatra izlaznost ove godine i tako neke opste stvari. Takodje me interesuje da li postoje neke  testova prijemnog od prosle godine.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Re: Prijemni ispit 2014
« Reply #1 on: 09-08-2014, 15:19:18 »
Ako se ti i dalje secas sta je bilo na prijemnom ove godine, bilo bi dobro da napises, da ostane i za druge :)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana