posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Tok prijavljivanja  (Read 13388 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
Odg: Tok prijavljivanja
« Reply #30 on: 27-06-2006, 10:21:14 »
To je Vamp zato sto je Prva beogradska ozbilljna gmn. za razliku od mnogih.
Bilo je i vukovaca na prijemnom koji su imali po 2 i 3 poena na testovima  :F

Offline Phenomenon

• Atipicni farmaceut
  • No. 99
« Reply #31 on: 27-06-2006, 11:32:02 »
@ yeca: Ma imam sve kada imam to, veruj mi, znam iz licnog iskustva.

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #32 on: 28-06-2006, 00:27:02 »
Volela bih da se javi pereca ili je vi kontaktirajte ona prve godine nije uspela da se upise pa je isla na fizicku hemiju i naredne je uspela na farmaciji i jos prenela neke ispite
Pereco?

Pa ako budete ispod crte, a nadam se ipak da necete jer znam da je to u tom momentu smak sveta, vi lepo idite na Fizicku hemiju i opusteno upadate na budzet. Tamo ima vrlo malo studenata, radi se u malim grupama kao u srednjoj skoli, profesori vas izuzetno cene i trude se da vam sto vise pomognu. Ma atmosfera je SUPER! E sad, to je takodje uzasno tezak fakultet pa i vi morate biti ozbiljni. Ja sam imala problem jer sam bila bezvoljna da studiram nesto sto ne volim i ucila sam i polagala samo ono sto ce mi vredeti na farmaciji. Priznaje se matematika, fizika, sociologija i neorganska hemija (ali morate odraditi vezbe na nasem faksu kad ga upisete).
Medjutim, ove godine su studijski programi menjani i zaista ne znam sta ce se ubuduce od ispita priznavati.
Mada, polozicete vi... :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana