Portal farmaceuta

Forum obavestenja => Stare teme => Topic started by: nimerija on 28-05-2006, 00:44:59

Title: jos jedna cestitka...
Post by: nimerija on 28-05-2006, 00:44:59
...nasim malim fudbalerkama na utakmici sa DIF-om, sto su izgubile samo 3:0! (nije ironija)
Title: Odg: jos jedna cestitka...
Post by: Bred on 29-05-2006, 09:22:39
ha ha :> vazno je ucestvovati. A zivo me zanima koje to devojke sa naseg faxa igraju fudbal... :P
Post by: pereca on 29-05-2006, 14:31:50
Devojke su EKSTRA! Mogli bi malo vise da se organizujemo i da ih bodrimo na utakmicama, verujem da bi im mnogo znacilo. Ovo su bile prve utakmice koje su igrale, a FON-ova ekipa je odavno uigrana. Tako da ima nade za nas.
Post by: vladimir on 29-05-2006, 17:46:37
девојке, свака част.Биће боље следећи пут, поносим се вама! :)  Није фора само бодрити фудбалере са нашег факса, ја сам за то да почнемо да пратимо и женски фудбал-верујем да са много више емоција девојке приступају игри него мушкарци.Јако ме интересује у каквом ставу стоје у "живом зиду"-мораћу то да видим на следећој утакмици.Зато, девојке, обавестите нас благовремено о термину и месту одигравања следеће утакмице! :>
Post by: lijepa bosanka on 29-05-2006, 18:28:30
Jao......SUPER!!!!!! Svaka ast!!!!!! Ja sam htjela da se prijavim!!!!!! Ali oigledno sam zakasnila!!!!! :'(
Post by: nimerija on 29-05-2006, 18:46:54
Od novembra se igra liga, pa ko bi hteo da vidi, ni u ludilu da ne dolazi  :>
Post by: vladimir on 29-05-2006, 21:52:30
Шта, бре!Ако до тада не дипломирам, организоваћу навијачку групу, бре! :> А Даркер ће бити вођа чирлидерса! >:D
Post by: Bred on 30-05-2006, 10:01:02
Od novembra se igra liga, pa ko bi hteo da vidi, ni u ludilu da ne dolazi  :>
hahahaha, pa stooo? i mi imamo dusu :> moramo se malo nasmejati :)
Title: Одг: jos jedna cestitka...
Post by: Golub on 30-05-2006, 14:54:33
Vladimire,sto se tice zivog zida,stanu i mole Boga da ova tamo promasi zivi zid a ako slucajno lopta poleti u njihovom pravcu sklanjaju se jer bolje da bude gol nego da se njima nesto desi.Ma prosta zenska filozofija...
Post by: vladimir on 30-05-2006, 18:03:06
То морам да видим!!!! :> :> :>
Post by: pereca on 30-05-2006, 21:25:46
Jao......SUPER!!!!!! Svaka ast!!!!!! Ja sam htjela da se prijavim!!!!!! Ali oigledno sam zakasnila!!!!! :'(

Nikad nije kasno. Prijavi se u Sportskom drustvu, pa da polako i nasa Bosna uzme loptu u svoje ruke(ili noge) Osvetlaj nam obraz.

Vladimire,sto se tice zivog zida,stanu i mole Boga da ova tamo promasi zivi zid a ako slucajno lopta poleti u njihovom pravcu sklanjaju se jer bolje da bude gol nego da se njima nesto desi.Ma prosta zenska filozofija...

Bas bih volela da odete na neku utakmicu, kako bi se samo iznenadili.
Ali, nazalost, nema nista novo u predrasudima o zenama kod muskaraca. Izgleda da se nikad nece ni promeniti. :*
Post by: lijepa bosanka on 30-05-2006, 21:51:42

Nikad nije kasno. Prijavi se u Sportskom drustvu, pa da polako i nasa Bosna uzme loptu u svoje ruke(ili noge) Osvetlaj nam obraz.

Значи тако......никад није касно!!!!! Хвала ти перецо......размислићу још мало......можда ми и буде ишло.....али плашим се живог зида!!!!!  :wink: :wink: :> :> :>
Post by: Golub on 30-05-2006, 22:14:29
Pereco,nick zna nekad da zavara...Izgleda da ti imas predrasude o nadimcima ...a ja igram u tom timu
Title: Odg: Одг: jos jedna cestitka...
Post by: pereca on 03-06-2006, 14:04:20
Pereco,nick zna nekad da zavara...Izgleda da ti imas predrasude o nadimcima ...a ja igram u tom timu

Tako mi i treba, kad ne ukljucujem mozak  :embarrased:
A ja vas branim ko budala.
Bile ste na SOS kanalu pre neki dan, nadam se da ste se gledale.
Kiss Golubice!
Post by: Golub on 07-06-2006, 10:47:25
Pa zasto budala?Braniti nesto takoznacajno za ljudski rod,kao sto je zenski fudbal,pa to je plemenita stvar.
Eeee,pa ja to nisam gledala.Pa da si javila....A jesmo bile,ono,u kadru ili nesto bez veze?
Post by: nimerija on 07-06-2006, 12:27:10
Bila je poslednja tekma i snimali su samo golmana i to u krupnom planu  :)  :)  :)
P.S.Thanks God, nisu prikazali ona dva gola kroz noge  :embarrased:  :embarrased:  :embarrased:
Post by: pereca on 07-06-2006, 12:49:52
Pa zasto budala?Braniti nesto takoznacajno za ljudski rod,kao sto je zenski fudbal,pa to je plemenita stvar.
Eeee,pa ja to nisam gledala.Pa da si javila....A jesmo bile,ono,u kadru ili nesto bez veze?

Bio je neki kratak isecak sa utakmice koju ste igrale, cini mi se protiv FON-a. To je bio neki prilog o Sport festu, pa su ubacili malo i vas. Ali lepo se vidite. Narocito ti i Sanja. Uhvatili su vas u malo krupnijem planu.
Post by: nimerija on 07-06-2006, 14:39:25

Bio je neki kratak isecak sa utakmice koju ste igrale, cini mi se protiv FON-a. To je bio neki prilog o Sport festu, pa su ubacili malo i vas. Ali lepo se vidite. Narocito ti i Sanja. Uhvatili su vas u malo krupnijem planu.

Nismo ni igrale sa FON-om..... Mozda mata ili masinski....
Post by: pereca on 07-06-2006, 17:05:15
Mozda, ne prepoznajem druge ekipe. Vas sam prepoznala po Golubu.
Post by: Golub on 07-06-2006, 23:28:31
Pereco,sad si me bas onako pogodila u srce.Da imam vremena,banula bih ti u kancelariju da mi ispricas sve tacno a ja da se lozim.To je bio ipak drugi dan,protiv DIFa.A to sto su snimali mene i Sanju to je skroz logicno,Sanja je na klupi a ja uglavnom grejem klupu...ali sad znam ko ce da mi sredi kod Sanje da igram.
Post by: Bred on 08-06-2006, 10:16:12
A koja Sanja? :>
Post by: pereca on 08-06-2006, 13:01:48
A koja Sanja? :>

Ona sto stalno vice po faksu. Krupnija, crna devojka, vodja fudbalera i fudbalerki. Ma nju svi znaju, radi u Organizaciji i Sportskom drustvu.
Ako je nisi video, sigurno si je cuo  :wink:
Post by: Bred on 08-06-2006, 13:24:13
Ah da , steta sto je nema i na forumu :>
Post by: pereca on 08-06-2006, 13:29:38

Aktiviracu je, samo da joj prodje ispit. U guzvi je.
Post by: Bred on 08-06-2006, 13:47:47
Pa svi smo u guzvi :>
Post by: pereca on 08-06-2006, 14:02:28
Pa svi smo u guzvi :>

Naravno, ali ona je vrlo specificna. Bavi se sa milion stvari i stvarno ne znam kada je u prilici da sedi za kompom. Ali kazem, pojavice se ona. Ne moze to da prodje bez nje  :police:
Post by: nimerija on 08-06-2006, 16:43:40
Pereco,sad si me bas onako pogodila u srce.Da imam vremena,banula bih ti u kancelariju da mi ispricas sve tacno a ja da se lozim.To je bio ipak drugi dan,protiv DIFa.A to sto su snimali mene i Sanju to je skroz logicno,Sanja je na klupi a ja uglavnom grejem klupu...ali sad znam ko ce da mi sredi kod Sanje da igram.
Samo reci....  :~
Post by: vladimir on 08-06-2006, 18:55:56

Ima je na forumu, samo nije pod imenom Sanja! :roll: A obeao sam joj da neu napisati pod kojim je nick-om! :1  Pozzzz za Sanju! O0
Post by: pereca on 08-06-2006, 20:22:43
Ma nije valjda da je tu a ja ne znam. Pa daj da je napadamo malo. da pocne da vice  :L
Post by: Bred on 09-06-2006, 13:17:06
Nebtino koji joj je nick, vazno da je tu. Pozdrav Sanja!
Post by: pereca on 09-06-2006, 13:49:24
E, ipak je tu. Samo nije mnogo aktivna u poslednje vreme. Dobila je ukor i obecala je da ce se malo vise potruditi.
Post by: Bred on 09-06-2006, 13:54:36
batina je iz raja izasla  :Bog :K :~ :lol2: :lol2: :lol2:
Post by: Golub on 11-06-2006, 13:14:54
Sanja na forumu pod misterioznim imenom??
Auuu,moracu da pazim sta pisem
Post by: pereca on 11-06-2006, 13:42:38
Sanja na forumu pod misterioznim imenom??
Auuu,moracu da pazim sta pisem

Samo te gleda  :police: