posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Nase vaterpolo-delfine potopili Ameri :(  (Read 13884 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Nase vaterpolo-delfine potopili Ameri :(
« Reply #30 on: 25-08-2008, 17:26:59 »
tako je, na kraju mirror ispade kavaljer ... :face:

:*:
 :K

a sto se bikinija tice, ne volim ista da ne steze  tako da ces kolege nirra i kabum gledati u bikiniju/toplesu ...
 :plez
:siza:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
« Reply #31 on: 25-08-2008, 18:10:51 »
Dooobro ogledalka, kad si već toliko navalila da častiš, ko sam ja da ti protivrečim? :> Ah, Zuleyka Rivera Mendoza... Ma nemoš ti biti lepša od nje! Od nje je samo Angelina Jolie lepša... ;)

Znači tako, delfini su bolji vaterpolisti od ajkula. Ovaj put. Ipak su oni nas istamburali u Malagi. A mi njih u svetskoj ligi totalno rasturili, koliko beše 12:3?

To su se oni lepo dogovorili. Bratski narodi, do juče igrali rame uz rame, pa su rekli evo vama svetska liga, mi ćemo evropsko prvenstvo, pa vama olimpijada... Znači, u sledećem susretu treba da pobede crnogorci.

Ja u bikiniju? Da li to podrazumeva i depilaciju? :shock I kako uopšte da obučem tange? Mislim, nema tamo dovoljno mesta za sve, što u to treba da stane. Ma ne moram bikini, mogu ja i toples. Eto! Meni nije problem ni top-less da budem, a zamisli da to tražim od mirrorke. Ja sam samo bikini hteo, to je sve, ali neee. Stipso! Što si se stisla, podeli malo one tvoje lepote i sa nama! :>

(ako me sada ne izgrdi, ništa nisam uradio! :K)

Offline nirre

• Redovan clan
  • *
« Reply #32 on: 25-08-2008, 18:12:58 »
Kako m.girl rece da nam plivanje slabo ide onda ja donosim dusek,odmaram na duseku u vodi sa sejkom u ruci,ka pravi montenigers dok ce tamo bred i kaboom da igraju i slave pobjedu,u cemu im ti kazes m.girl

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
  • Ono sto me ne unisti,samo me ucini jacom!!!
« Reply #33 on: 25-08-2008, 18:27:37 »
Eto,nirre i ja se lepo dogovorili,on nek uziva u koktelima,a vi momci  :~ malo plesa,cisto da bude zanimljivo :)
Dooobro ogledalka, kad si već toliko navalila da častiš, ko sam ja da ti protivrečim? :> Ah, Zuleyka Rivera Mendoza... Ma nemoš ti biti lepša od nje! Od nje je samo Angelina Jolie lepša... ;)

Hm,sve mi diraj,Angelinu mi NE DIRAJ  :batina

Mislim, nema tamo dovoljno mesta za sve, što u to treba da stane.

Moram da se nasmejem na ovo  :116: :116:

(ako me sada ne izgrdi, ništa nisam uradio! :K)

necu da te grdim,samo cu da te   :palica:

Salim se,nemam duse da te umlatim,moras MNOGOOO da me inerviras,a do sad nisi,pravi si drugar  :friend:  :)

Jel vidis Brede na sta spade nasa muska populacija,da zensko bude kavaljer! EJ zivote,ali dobro,pristajem!Ja kad nesto obecam,to je tako,ne kao KaBoom!

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #34 on: 25-08-2008, 23:31:18 »
Tako je, KaBoom je najgori! Samo ti udri po njemu. Zato služe drugari! :ziveli :> Ja sam reko da ću častiti čoveka i uradiću tako. Samo sam se nekako nadao da će pobediti oni, nakon našeg debakla sa USA, nakon povreda Šapića i Šefika i plus što su verovatno izuzetno hteli medalju na olimpijadi! Nekako mi je sve vuklo u njihovu korist i ako sam, naravno, navijao za naše. Pa sam zato lupio onaj komentar, da eto, moram da častim... A i čekam kredit, lepo bi mi selo jedno 5000 din. Ovako sam ko crkveni miš.

A nirre se čovek fino dosetio dušeka. Nirre, nirre, pravi se monteniger! ;)

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #35 on: 26-08-2008, 20:49:38 »
To da je KaBoom najgori si ti rekao,ja nisam nista rekla  :happy:...
Stipsice,trazis 5000 :shock..Kuku nama,jos i reketiras,e zebo,zebo.... :wall:

Evo ja cu da ti dam 5 dinara da ne places vise  :wave:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #36 on: 01-09-2008, 00:29:09 »
Daj mi... :)

Aj dobro, častiću i tebe! Nisam ja Piroćanac, ima kod nas u Vojvodini svega, nismo mi siromasi pa drž-nedaj! :ok:

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #37 on: 01-09-2008, 11:55:23 »
E kakvo si ti jedno gramzivo stvorenje....cccc :wall:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana