posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Plivanje  (Read 22791 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
Odg: Plivanje
« Reply #30 on: 21-03-2008, 12:26:06 »
nio coment :pst
najveca fora je da covek nema pravo zalbe ... :wall:

Offline alfie

• Redovan clan
  • *
  • E, sad neću ni kako ja hoću!
« Reply #31 on: 21-03-2008, 12:46:14 »
ja, da sam na njegovom mestu, osvojio bi medalju u Pekingu, uz obaranje svetskog rekorda i onda bi se skinuo go, a na ledjima bi pisalo fuck off!

Inače, dečku svaka čast! Pogotovo što je to uradio, a rođen je u Ameriki,pa bi komotno, kao mnogi, mogao da se pravi lud i da ga to nejteresuje!

Offline rodić

• Elitni clan
  • **
  • rodić
« Reply #32 on: 21-03-2008, 12:55:01 »
svaka čast Čaviću!al nije morao baš da obuče tu majicu,nepotrebno.

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #33 on: 21-03-2008, 13:35:19 »
Ja koliko sam skapirala, mnogi sportisti su na utakmicama nosili majice sa istim natpisom i niko do sada nije kaznjen.

Ovo je strasno. Ovo nije politicki potez, ovo je cin licnog patriotizma.

Sta god uradili, on je i dalje rekorder i osvajac zlata. Koji uz to voli svoju zemlju i kao i svaki gradjanin ima pravo na licni patriotski cin, dok god je on civilizovan i nenasilan. A ovaj je to bio nesumnjivo.

Offline peho_atropin

• Predstavnik V god-DF
  • Ambiciozni clan
« Reply #34 on: 21-03-2008, 14:04:21 »
Inat,srpski izvozni proizvod!MILORADE SRBENDO!!! :pljes: :pljes: :pljes:

Offline 5Nili

• Ambiciozni clan
« Reply #35 on: 21-03-2008, 14:20:24 »
Ovo je stvarno SRAMOTA! STOKA! :box Dobro je samo da decku nisu zabranili ucesce na OI...

Offline aziraphale

• Elitni clan
  • **
    • Facebook
« Reply #36 on: 21-03-2008, 14:29:14 »
@pereca
jesi u pravu za neke druge sportiste, s tim sto je po pravilima plivacke federacije ZABRANJENO plasiranje politickih poruka. tako da jbga. mada ga stvarno preterase, ako je rezultatima zasluzio da se takmici, onda ga novcano kazni da mu vise ne padne na pamet, a mojne da ga suspendujes.

Offline Wolf

• Extra forumas
  • *
« Reply #37 on: 21-03-2008, 14:59:46 »
Idioti! Kreteni! Ne mogu da verujem!
A on je car i svaka mu cast :pljes:

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #38 on: 21-03-2008, 15:13:13 »
Брука и срамота.И невиђена неправда.
Човек који је сада у животној форми је суспендован само зато што је на мајци имао натпис ''Косово је Србија''.И на тај начин му је ускраћена могућност да освоји још једно злато(100м делфин јер је то његова омиљена дисциплина) и још једна медаља(100м слободним стилом)
А баш ме занима да ли би неког Немца суспендовали да је носио натпис ''Баварска је Немачка''???
Јер,ја колико знам,Косово је званично и даље део Србије(бар тако пише у УН,које су једино меродавно тело) и не видим шта је ту лоше и шта је ту толико скандалозно.
Ок,ако су хтели да то спрече за убудуће,могли су да му изрекну неку новчану казну,а не суспензију(праву суспензију,а не двофазни систем) са целог шампионата.
Још једном:брука и срамота. :bljak:

Offline wolfeitzckie

• Atipicni farmaceut
  • Everything is broken up and dances
« Reply #39 on: 21-03-2008, 16:10:46 »
Stvarno su preterali! Kazna je pre, pre, preostra! Ovako nepravedna mera samo gura Srbe u antievropsko raspolozenju! Ponekad pomislim da neko u Europi jedva ceka radikale na vlasti u Srbiji!

Offline alfie

• Redovan clan
  • *
« Reply #40 on: 21-03-2008, 18:35:43 »
svaka čast Čaviću!al nije morao baš da obuče tu majicu,nepotrebno.
Nije morao. Istina.
Čovek se sam za to odlučio!
U tome i jeste stvar! Zato mu skidam kapu!

Offline Wlada

• Predstavnik I godine
  • **
« Reply #41 on: 21-03-2008, 18:53:34 »
Подсетићу...Чавић је мајицу носио и пре доделе медаље, и пре него што је скочио у базен, и тада га нико није казнио!

Не само Чавић, сви треба да носе мајице Косово је Србија! Поготову када освоје неку медаљу!

Offline lijepa bosanka

• Pekinezer :) av,av,av :)
  • **
  • Bez zabune! Ovo nisam ja!! hihihi..
« Reply #42 on: 21-03-2008, 20:15:52 »
Sramota!! A gdje je sad ta njihova demokratija?? Zar to nije njegovo pravo,nije nikoga uvrijedio..
I upravo ovo samo dovodi do sve jače antievropske svijesti naroda u ovoj maloj državici!!

Čaviću svaka čast!! :pljes: :pljes: :pljes:
Isto bih uradila...i kao što Wlada reče trebaju svi tako...
Valjda imamo pravo..bar na natpise!!!

Offline Roben

• **
  • Гуча је закон
« Reply #43 on: 21-03-2008, 21:11:21 »
@pereca
jesi u pravu za neke druge sportiste, s tim sto je po pravilima plivacke federacije ZABRANJENO plasiranje politickih poruka. tako da jbga. mada ga stvarno preterase, ako je rezultatima zasluzio da se takmici, onda ga novcano kazni da mu vise ne padne na pamet, a mojne da ga suspendujes.
па ти то објасни овим твојима из ЕУ
ма гаде ми се бре  :bljak:

Offline alfie

• Redovan clan
  • *
« Reply #44 on: 21-03-2008, 23:22:26 »
A da sam na mestu tih takmičara, sa kojima je trebao da uđe u bazen na još dve preostale trke, iz protesta ne bih plivao!
 KOja je fora da budeš prvi, uz takav skandal i sramotu! Bleđa će im biti medalja!

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2017 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana