posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Rukomet - Svetsko prvenstvo  (Read 7883 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
  • Mene živo zanima koliko teksta ovde može da stane!
    • Zavod za Farmaciju u Novom Sadu
Rukomet - Svetsko prvenstvo
« on: 21-01-2009, 23:28:55 »

Ne znam ko prati, ali ja sam srećan što smo danas uspeli da isprašimo Norvežane (27:26). Žao mi je izgubljene utakmice protiv Danske, pošto smo ih vodili čak i 8 razlike... Ali iskustvo je izgleda uradilo svoje. A Brazil... Jbga, velika šteta. Ipak, uspevamo da se vratimo među prve tri ekipe u grupi i nadam se prolasku u drugo kolo.

Gledao sam i utakmicu Hrvatska - Španija = 32 - 22! Razbili ih Hrvati. Imaju velike šanse da budu svetski šampioni...

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
Odg: Rukomet - Svetsko prvenstvo
« Reply #1 on: 21-01-2009, 23:37:15 »
Jeeeee, da neko stavi i ovu temu! Utakmicu sa Danskom mi ne spominji, grlo sam izgubila derući se!  :namcor Večeras nisam uspjela da odgledam cijelu utakmicu, ali bitno je da je dobro prošlo!!! Naprijed naši!!!  :~ :~ :~

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #2 on: 22-01-2009, 18:01:58 »
Pobeda i danas: Srbija - S. Arabija 38:29! Idemo u drugi krug!!! :~

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #3 on: 22-01-2009, 19:21:01 »
Jeeee, ali ipak je bilo očekivano!

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #4 on: 24-01-2009, 22:56:27 »
Iiiii, nerešeno sa Nemcima - 35:35! Uz malo i sreće do kraja... Skoro pa smo prošli kao sa Dancima. Uvek razbijamo, pa do kraja nas stignu, pa čak i prestignu. A Danci izgubili od Poljaka - 32:28. Makedonija od Norveške takođe izgubila. Za sada smo treći!

Offline Bambili

• Ambiciozni clan
« Reply #5 on: 25-01-2009, 11:17:37 »
Hrvatska policija privela je dvojicu muškaraca koji su na Trgu bana Jelačića u Zagrebu zapalili zastavu Srbije. Kako se navodi u saopštenju policije koje je prenela agencija Hina, oni su privedeni sinoć oko 23.20 kada su iz šatora na Trgu izneli zastavu Srbije i zapalili je kod fontane Manduševac. U Hrvatskoj se održava Svetsko prvenstvo u rukometu na kome učestvuje i reprezentacija Srbije, koja, međutim, do sada nije igrala u Zagrebu.

Rukometaši Srbije su u prvoj fazi takmičenja igrali u Poreču gde su, prema ocenama svih izveštača, odlično primljeni. Takmičenje je nastavljeno u Zadru gde su i počeli incidenti. Zastave svih učesnika turnira skinute su sa glavnog gradskog trga, pošto je stanovnicima Zadra, prema objašnjenju gradonačelnika, zasmetala zastava Srbije.

Policija je, takođe, u petak uveče dobila anonimnu dojavu da je u hotelu "Kolovare" u kome je smešteno šest reprezentacija koje igraju u Zadru, podmetnuta bomba. Ispostavilo se da je dojava bila lažna.

Dvojica huligana juče su demolirali i automobil direktora košarkaškog kluba Hemofarm Marka Ivanovića, koji je doputovao na utakmicu Jadranske lige sa Zadrom.

Policija je kasnije privela dvojicu počinitelja, starih 18 i 20 godina.

Prva utakmica Srbije u Zadru, protiv Nemačke, protekla je bez većih incidenata, ne računajući konstantno zviždanje rukometašima Srbije i skandiranje "Ubij Srbina".

Tanjug

Offline leluska

• Ambiciozni clan
« Reply #6 on: 25-01-2009, 13:34:20 »
Sve je to već viđeno i očekivano  :namcor

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #7 on: 25-01-2009, 22:34:15 »
Nažalost, danas smo bili očajni... :dole: Pregaziše nas Poljaci ko od šale. Šanse za polufinale su nam veoma male. Morali bi pobediti Makedonce, a da Danska, Norveška i Poljska izgube utakmice... Samo na kalkulacije prolazimo dalje. A dobro, šta sad, mlada smo reprezentacija, ne znam ni kad smo zadnji put bili na nekom prvenstvu. Samo nek se spremimo za Evropsko, kad budemo domaćini... :wink:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #8 on: 26-01-2009, 00:21:53 »
Bili smo ocajni ali vise su me iznervirali Hrvati zbog svega propratnog.

Bruka i sramota...  :dole:

Oni se NIKAD nece promeniti ...  :wall::nonono:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #9 on: 26-01-2009, 01:50:09 »
Njima na sramotu to ide. Ceo svet gleda...

Baš sam računao za naše šanse za polufinale. Nemačka bi trebala da pobedi Dansku, a Norveška i Poljska da igraju recimo nerešeno, a mi naravno da pobedimo Makedoniju. Onda će Nemci imati 7, a Norvežani, Poljaci i mi po 5 bodova. Ili da Nemci igube od Danaca, Norveška i Poljska igraju nerešeno, pa će Danci imati 6, Nemci, Poljaci, Norvežani i mi po 5 bodova... Sve u svemu, šanse su nam minimalne i možemo kalkulisati do jutra... Mislim da nećemo proći. Al dobro, bar se vraćamo polako na svetsku rukometnu scenu...

Offline Kamicak

• Elitni clan
  • **
« Reply #10 on: 26-01-2009, 15:04:05 »
Kostalo nas je skupo glupiranje protiv Brazila,ali posle onakvog soka protiv Danaca- nije toliko neocekivano. Svaka cast momcima na borbenosti, igrali su egal ( a bogme i bolje) sa najjacim ekipama. Protiv Poljaka su se verovatno ispraznili, nerealna su ocekivanja nacije da ( ovog puta)odemo dalje..ali bice,bice  :~

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #11 on: 28-01-2009, 00:37:14 »
I tako, ne idemo dalje... Ali smo pobedili Makedonce. :K2: Igramo za 7. mesto. :wink:

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #12 on: 02-02-2009, 06:23:48 »
Mi osmi, Šveđani nas pobedili... A Francuska je prva! Drugi Hrvati, treći Poljaci...

Offline frckica-j

• Moderator
« Reply #13 on: 02-02-2009, 14:16:47 »
Jeste li skontali tragedije kad nisu osvojili? Heheheh (Baš sam zlobna!)

Offline KaBoom

• Elitni clan
  • **
« Reply #14 on: 02-02-2009, 22:39:27 »
Sudije su krive... :K2:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana