posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: MTV ludilo  (Read 1814 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
MTV ludilo
« on: 01-09-2006, 20:36:06 »

Mladi američki bend „Panic! At The Disco“ osvojio je nagradu za najbolji video godine na dodeli muzičkih nagrada MTV-ja koja je preksinoć održana u Njujorku i tako, na iznenađenje mnogih, trijumfovao ispred svojih mnogo poznatijih kolega, grupe „Red Hot Chili Peppers“ i pop kraljice Madone.

Ceremoniju u njujorškom „Radio City Music Hallu“, koju je vodio glumac Džek Blek, obeležio je incident kada je usred dodele nagrade grupi „Panic! At The Disco“ iz publike na binu skočio čovek koji je oteo mikrofon zbunjenim članovima grupe, predstavio se kao Siks i sasvim „spontano“ uzviknuo: „MTV nije želeo da mi da moju emisiju“. Ne lezi vraže, taman kada je nesuđeni voditelj pokušao da od Dženifer Lopez, koja je dodeljivala nagradu, otme trofej namenjen pobedniku, reagovalo je obezbeđenje i odnelo ga sa scene. Pažnju publike su privukli i Piter Venc iz benda „Fall Out Boy“ koji je na ramenu nosio malog majmuna (!) i ratoborna reperka Lil Kim koja, nakon što je nedavno izašla iz zatvora, očigledno još ne može da se navikne na normalnu odeću, pa je nastupila u narandžastom zatvorskom odelu u pratnji momka prerušenog u policajca.

Inače, spot za pesmu „You’re Beautiful“ britanskog pevača Džejmsa Blaunta je proglašen za najbolji muški video, a Keli Klarkson je nagrađena za najbolji ženski video spot (pesma „Because Of You“). Video klip za numeru „Stupid Girl“ pevačice Pink proglašen je za najbolji pop video. Sasvim očekivano, Bijonse je za pesmu „Check On It“ dobila nagradu za najbolji r’n’b spot, u rok kategoriji trijumfovao je bend AFI sa numerom „Miss Murder“, priznanje za najbolju grupu su osvojili „All American Rejects“, a nagradu za hip-hop spot godine dobio je bend „Black Eyed Peas“.

Titulu najveće gubitnice na ovogodišnjoj dodeli nagrada MTV-ja podelile su Šakira, koja je od sedam nominacija osvojila samo nagradu za najbolju koreografiju u spotu „Hips Don’t Lie“, i Madona koja je kući otišla praznih ruku iako je bila nominovana u pet najvažnijih kategorija.

A. Novaković
blic

Offline pop

• Atipicni farmaceut
Odg: MTV ludilo
« Reply #1 on: 03-09-2006, 14:19:34 »
Gledao sam Video Music Awards i nista posebno nije bilo ove godine. U principu, to je uvek bilo ultra giga komercijala, ali posto pratim VMA vec dugo (nekih 13-14 godina), pamtim neke stvarno fenomenalne zive nastupe tipa Nirvane, Pearl Jama, Jamiroquai-a, 2PAC-a, George Michaela, Coldplay-a... da ne nabrajam dalje.

Ceremoniju u njujor¹kom „Radio City Music Hallu“, koju je vodio glumac D¾ek Blek, obele¾io je incident kada je usred dodele nagrade grupi „Panic! At The Disco“ iz publike na binu skoèio èovek koji je oteo mikrofon zbunjenim èlanovima grupe, predstavio se kao Siks i sasvim „spontano“ uzviknuo: „MTV nije ¾eleo da mi da moju emisiju“. Ne lezi vra¾e, taman kada je nesuðeni voditelj poku¹ao da od D¾enifer Lopez, koja je dodeljivala nagradu, otme trofej namenjen pobedniku, reagovalo je obezbeðenje i odnelo ga sa scene.

Najsmesniji mi je bio taj 'spontani' upad, taj lik koji kao slucajno upada i pravi incident. To je bilo slucajno i iznenadno isto kao i poljubac Britney, Madonne i Christine pre neku godinu.
Elem, koga zanima da pogleda dodelu nagrada, bice repriza na MTV Adria za nedelju dana.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana