posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: potvrda usmenog iz fizicke u junskom roku  (Read 4519 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline vestica

• Pocetnik
  • *
potvrda usmenog iz fizicke u junskom roku
« on: 02-06-2006, 10:55:04 »

da li se potvrdjuje usmeni iz fizičke i kada?

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #1 on: 02-06-2006, 11:14:13 »
Potvrdjuje se

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
« Reply #2 on: 02-06-2006, 12:34:02 »
da li se potvrdjuje usmeni iz fizièke i kada?

To moras da se raspitas kada tacno, jer ako zakasnis...nemilosrdni su! A cak i kada potvrdis, bitno ti je da se pojavis prvi dan kad pocinje usmeni u vreme kad su oni rekli, i dajes im index. E onda oni izlaze sa spiskom i datumima kad je ko! Spisak ide striktno po abecedi(kod Medenice) pa ako si tu negde, moze da se desi i da si sutradan. A ako si dobrovoljac, mozes odmah da odgovaras!

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
« Reply #3 on: 05-06-2006, 16:24:12 »
Potvrda usmenog je do 9.og za oba termina.

Uporedila sam pitanja iz ove i prosle godine: Izbaceno je jedno pitanje iz Atomistike i spektroskopije, bivse 27. : "Osnovi talasne mehanike. Talas i cestica. De Broljijeva teorija."Tako od 166 pitanja, sada ima 165! :blink:

Bas su nam olaksali! Nema sta! >:(

Offline nimerija

• Ambiciozni clan
  • It`s good to be me..
« Reply #4 on: 08-06-2006, 23:27:31 »
Potvrda usmenog je do 9.og za oba termina.

Uporedila sam pitanja iz ove i prosle godine: Izbaceno je jedno pitanje iz Atomistike i spektroskopije, bivse 27. : "Osnovi talasne mehanike. Talas i cestica. De Broljijeva teorija."Tako od 166 pitanja, sada ima 165! :blink:

Bas su nam olaksali! Nema sta! >:(
Zao mi je... Ne drze rec... :F

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana