posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Smanjen uslov za 4. i 5. godinu; Omogućena još dva ispitna roka  (Read 29603 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline katarina

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Budi svoja!
Odg: Dozvoljeni su upis 4. i 5. godine i još dva ispitna roka
« Reply #105 on: 23-10-2007, 12:35:06 »
Ma mi smo ustvari razmazeni! Te preobimno gradivo, te losi profani, te kolege ne cine dovoljno za nas, pa ce nam verovatno i ovih 7 rokova biti malo jednog dana! Znam ljude iz moje generacije koji su jako dobri studenti, dali sve u roku, lepi, zdravi, nasmejani, normalni! Ja sam bila lenja, zaljubljena i neodgovorna, pa sam obnovila godinu! Uvek ce biti onih koji nece moci da ponesu teret fakulteta, zato se i kaze da fakultet nije za svakog i ne zavrsavaju ga pametni vec vredni. Zato, drage drcne kolege, knjige u sake i  :help:

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Dozvoljeni su upis 4. i 5. godine i još dva ispitna roka
« Reply #106 on: 23-10-2007, 12:38:06 »
e sad stvarno

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana