posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: "Diplomirani da ne upisuju master"  (Read 6424 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: "Diplomirani da ne upisuju master"
« Reply #15 on: 15-10-2007, 14:42:49 »
pereco mislim da njih buni to sto na diplomama i dalje pise dipl.farmaceut mesto magistar farmacije  :wink:

Offline pereca

• Pridruzi se!
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • www.napser.org
    • NAPSer
« Reply #16 on: 16-10-2007, 10:50:02 »
To sa diplomama je vec trebalo da se resi. Mislim da ce sad na dodeli diploma pisati mr ph

Sledeca dodela je sad u oktobru.

Ali molim vas, jednom zapamtite, nama je fakultet odavno priznao master, nema potrebe da se stalno zbunjujete oko toga.
To master je bitno kad se krece u svet trbuhom za kruhom, pa ce vam u prevodu diplome pisati master 100%.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #17 on: 16-10-2007, 13:43:09 »
ma znam pereco ali jednostavno zilion ljudi me je pitalo kako su oni to masteri kad im na diplomama pise dipl?  :ohwell:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana