posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Nostrifikacija diploma  (Read 74170 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Nostrifikacija diploma
« Reply #60 on: 27-01-2011, 21:13:19 »
Pa ne verujem da iko misli da je u Hrvatskoj drasticno bolje, u BiH jeste bolje sto se tice plata ali samo u manjim mestima i dok se tamo trziste ne zasiti farmaceutima.

Lm, korisno -> Lekarna Ljubljana (http://farmaceuti.com/tekstovi/uncategorized/lekarna-ljubljana)

Offline krajina

• Ambiciozni clan
Re: Nostrifikacija diploma
« Reply #61 on: 21-04-2012, 22:41:18 »
Ma neko tu kaze da nije ni u Hrvatskoj bolje,al mislim da nigde nije gora situacija za posao nego u Srbiji.nego da li neko zna kako bi se u Italiju moglo otici,t.j. Kakva je situacija za zaposlenje nasih farmaceuta tamo?

Offline halo

• Pocetnik
  • *
« Reply #62 on: 26-10-2012, 16:46:11 »
ljudi ja sam skoro bila na faksu sa ciljem da jednom za svagda rascistim da li smo mi sto smo po starom diplomirali isto sto i ovi masteri. planiram da idem za USA a tamo treba da zaokruzim na nekom dokumentu da li sam university degree ili master(prevedeno na srpski dokument-magistar) .Zena na salteru na fak mi je ovako rekla: Niste isto.oni su magistri a vi ste dipl. tako vam pise u diplomi. Mozes da napises molbu(1000din) da ti fak izda potvrdu da imas 300 esp bodova.i to ti je to za inostranstvo.
Koliko ja kapiram ovi magistri se samo drugacije zovu a isto nam je da imamo tih 300esp bombona. Jel znate dal ce ovi ameri da ovo razlikuju ili im je isto? Masters ili university degree?

Offline Gvozdena

• Padobranac
  • *
« Reply #63 on: 05-11-2012, 10:08:38 »
Drage kolege, da li neko zna da li je potrebna nostrifikacija bolonjske diplome u Austriji, po kojoj se dobija zvanje magistra? Koliko sam skontala sa foruma po zavrsetku faksa u Austriji isto dobijaju ovo zvanje, pa se nesto nadam da nam mozda ne treba nostrifikacija, ili ipak gresim!? :help2:

Offline Radisal

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #64 on: 05-11-2012, 16:29:25 »
Ako zelis da radis u apoteci u Austriji, potrebna je nostrifikacija, a ako zelis da upises doktorske tamo, priznace ti se master(300ESPB), bez obzira da li studiras po novom ili ne.

Offline halo

• Pocetnik
  • *
« Reply #65 on: 15-01-2013, 01:34:43 »
Ako ima jos koga da se malo raspisemo oko nostrifikacije za Englesku. Ja nista nigde ne mogu da nadjem :wacko:

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
  • Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin.
« Reply #66 on: 15-01-2013, 11:13:53 »
Pitaj direkt njihovo ministarstvo prosvete, ili šta već imaju :)

Offline CicaBg

• Ambiciozni clan
Odg: Nostrifikacija diploma
« Reply #67 on: 06-02-2013, 20:29:47 »
Ako ima jos koga da se malo raspisemo oko nostrifikacije za Englesku. Ja nista nigde ne mogu da nadjem :wacko:

http://enic-naric.net/index.aspx?c=United%20Kingdom

Offline lingvaleta

• Ambiciozni clan
« Reply #68 on: 28-02-2013, 11:43:11 »
Drage kolege,

ima li neko informaciju,ili jos bolje,iskustvo za nostrifikaciju diplome za Njemacku?

Svaka infomacija je dobro dosla....

Pozdrav!!!

Offline halo

• Pocetnik
  • *
« Reply #69 on: 12-08-2013, 00:24:36 »
Mozda neko zna nesto oko nostrifikacije za holandiju?

Offline mortisha2

• Ambiciozni clan
« Reply #70 on: 13-08-2013, 14:33:19 »
Iscitala sam celu temu, ali nema nista konkretno o nostrifikaciji diplome u Austriji i rad kao farmaceut u Austriji?

Offline Caci

• Padobranac
  • *
« Reply #71 on: 19-09-2013, 19:41:09 »
Cao Zavrsila sam na farmaceutski fakultet u Skoplje po programa Magistar farmacije. Zelim da nostrificiram diplomu u Beogradu pa zanima me dali neko zna kako to ide i koliko vremena traje procedura nostrifikacije.

Offline sasabuba

• Turista
  • *
« Reply #72 on: 10-02-2014, 13:02:30 »
da li iko zna kako stoje stvari za nostrifikaciju diplome u nemackoj i rad tamo

Offline black

• Prolaznik
  • **
« Reply #73 on: 31-08-2014, 17:32:44 »
Vidim da tema nije dugo aktivna, ali u vezi zaposlenja u Nemačkoj ima novosti, prvenstveno mislim da je tako zbog ulaska hrvatske u EU. Živo me interesuje da li se priznaju naše diplome

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana