posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Saradnja LJ-NS-KG  (Read 2133 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline 3OPAH

• Redovan clan
  • *
Saradnja LJ-NS-KG
« on: 25-06-2007, 18:00:36 »

Izvestaj o poseti vodstva FFA (Fakulteta za farmacijo, Univerza v Ljubljani) medicinskom fakultetu (odsek za farmaciju) u Novom Sadu i Kragujevcu (4.-6. jun 2007).

Vodstvo FFA (dekan prof. dr. A. Kristl in prodekana, izr. prof. dr. M. Gašperlin i izr. prof. S. Gobec) je na poziv dekana Fakulteta za medicinu u Novom Sadu i Kragujevcu, prof. dr. Stevana Popovića i prof. dr. Nebojše Arsentijevića, posetilo oba pomenuta fakulteta sa namerom da se dogovore o mogucnosti saradnje tako na pedagoskom kao i naucno-istrazivackom podrucju.

„Mogucnosti su pre svega na podrucju saradnje nasih profesora u njihovom pedagoskom procesu (gostujuci profesori) i okrenutu, kao i mogucnost razmene studenata (UL nudi nekoliko stipendija u visini 400 evra mesecno za studente iz JI Evrope i UL je zainteresovana, da ti studenti dodju na studije u  Ljubljanu, dok na FFA vidimo mogucnost u prvi fazi pre svega u izvodjenju eksprimentalnog rada (u celini ili delimicno) za diplomske, magisterske i doktorske radove).
Zanimanje za FFA na prezentaciji iste je bilo jako veliko sa strane studenata na oba fakulteta”.

Prof. dr. A. Kristl

http://www.ffa.uni-lj.si/index.php/content/view/full/2767

Offline castell

• Prolaznik
  • **
Odg: Saradnja LJ-NS-KG
« Reply #1 on: 03-08-2007, 18:52:44 »
Pa dobro, sad ste nasli da saradjujete kad sam ja otisla za Bec .grins.

Pa se bova ti in jaz kdaj sploh nekje srecala???  :ziveli (Ovaj desno sam ja).

P.S. Zato ti ne rade ovi linkovi ili ja to ne znam da upotrebim?

Moja greska. Zastita na kompu mi nije dala da se ucita.
« Last Edit: 03-08-2007, 19:02:33 by castell »

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana