posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: ZVANJE?!  (Read 3013 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gost2468

• Padobranac
  • *
ZVANJE?!
« on: 29-01-2015, 08:37:02 »

Drage kolege, imam jednu tehnicku nedoumicu.

Imam zavrsene studije farmacije po "starom"programu i zvanje diplomirani farmaceut.
Kada u formularima na engleskom jeziku treba da napisem svoje zvanje sta bi trebalo da napisem kao zvanje?
(studije jesu nosile 300ESP bodova, ali meni u diplomi ne pise master..)
Dilema je i kako potpisati propratno pismo :), ne mogu kao dipl.farm ;)

Offline gost2468

• Padobranac
  • *
Re: ZVANJE?!
« Reply #1 on: 03-02-2015, 11:16:02 »
100tinak pregleda, a ni glasa...

Da li je moguce da svi imamo istu dilemu, ili je jos gora situacija tj da niko nece da podeli znanje?! :(

Offline mima140186

• Redovan clan
  • *
  • Kad si u Rimu, ponašaj se kao Rimljanin.
Re: ZVANJE?!
« Reply #2 on: 05-02-2015, 21:05:48 »
verovatno master jer više ne postoji zvanje dipl. ph, stare studije su izjednačene sa novim ;)

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana