posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Farmaceuti u inostranstvu  (Read 15780 times)

Odlazak farmaceuta u inostranstvo

Kako otici u inostranstvo?
4 (80%)
Koje zemlje preporucujete?
1 (20%)

Total Members Voted: 5

Author Topic: Farmaceuti u inostranstvu  (Read 15780 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stevan 877

• Padobranac
  • *
Farmaceuti u inostranstvu
« on: 22-02-2013, 12:26:42 »

Pozdrav , nov sam na forumu, imam 25 godina i zavrsio sam farmaciju u Kragujevcu, radio sam godinu dana u apoteci, pripravnicki staz nakon cega sam dobio posao u jednoj nemackoj farmaceutskoj kuci i radim kao sales rep.

Jedna tema koja me je oduvek zanimala je odlazak nas farmaceuta u inostranstvo. Na internetu ima mnogo raznih prica ali mene jako zanimaju konretne i tacne informacije.

Zemlje koje me interesuju su Australija, Austrija i Nemacka. Ali i informacije za neke druge zemlje takodje ce dobro doci i meni a i drugima koji budu citali ovo. Sve u svemu ja bih voleo da jedan deo svoga zivota, a mozda i kompletnu karijeru nastavim u inostranstvu.

Unapred hvala svima koji citaju ovaj post i koji ce dati neke informacije...

Srdacan pozdrav Stevan

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Re: Farmaceuti u inostranstvu
« Reply #1 on: 24-02-2013, 12:14:43 »
« Last Edit: 24-02-2013, 12:16:22 by Bred »

Offline stevan 877

• Padobranac
  • *
Re: Farmaceuti u inostranstvu
« Reply #2 on: 24-02-2013, 20:41:32 »
Hvala puno na informacijama... Znaci od sutra se krece ucenje Nemackog jezika  :puca2:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana