posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Forbs: Lista 100 najmoćnijih žena  (Read 2924 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Forbs: Lista 100 najmoćnijih žena
« on: 02-09-2006, 14:58:07 »

Izvor: FoNet 
Njujork -- Kancelarka Nemačke Angela Merkel na 1. mestu liste 100 najmoćnijih žena sveta magazina Forbs.

Angela Merkel

Taj magazin treći put pravi takvu listu za žene, dok je lista muškaraca uobičajena. Angela Merkel je sa prvog mesta potisnula državnu sekretarku SAD Kondolizu Rajs.

Na trećem mestu, posle Angele Merkel i Kondolize Rajs, je potpredsednica Kine Vu Ji. Među prvih 10 sedam je poslovnih žene iz SAD, a među njima buduća šefica koncerna Pepsi Indra Nuji. TV voditeljka Opra Vinfri dospela je na 41. mesto liste, a na 79. mestu je dugogodišnja dopisnica CNN-a sa Balkana i drugih kriznih žarišta u svetu Kristijan Amanpur. Na listi su se našle i predsednica Čilea Mišel Bačele, predsednica Liberije Elen Džonson Sirlif i premijerka Južne Koreje Han Mjung Suk.

anthony

• Guest
Odg: Forbs: Lista 100 najmoćnijih žena
« Reply #1 on: 02-09-2006, 21:44:17 »
Bred, a Ceca????!!!  :)  :)   :)  :)

Offline Shadow

• Padobranac
  • *
« Reply #2 on: 03-09-2006, 12:41:08 »
@anthony
Po cemu je to Ceca mocna?

Offline vladimir

• Osnivac Farmacija foruma
  • Ultra mega giga forumas
  • **
  • Ta kakav problem...
« Reply #3 on: 03-09-2006, 12:48:24 »
Ma Anthony aludira na Bredovu opsednutost Cecom ( da ne kazem da ga malo zeza :lol: ).

Offline Darker

• Magistar daktilografije
« Reply #4 on: 03-09-2006, 15:09:17 »
A i da se ne lažemo, ja mislim da je najmoćnija žena u Srbiji, što je vrlo ponižavajuće... >:D >:D

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
« Reply #5 on: 03-09-2006, 15:16:51 »
Ovo nece biti jos jedna tema o Ceci. Naucite se redu.

Offline Darker

• Magistar daktilografije
« Reply #6 on: 03-09-2006, 16:11:34 »
Pa i neće, nego o 100 najmoćnijih žena... Mislim da nema mnogo veze sa realnošću da su najmoćnije žene političarke?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana