posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Kako otvoriti apoteku?  (Read 31425 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aerdna-andrea

• Padobranac
  • *
Kako otvoriti apoteku?
« on: 24-03-2010, 08:05:23 »

Planiram da otvorim apoteku u B.Luci...stomatolog sam po struci,ali bez posla...pa me interesuje ima li neko iskustva s otvaranjem apoteke: -koliko je potrebno uloziti
        -koji se uslovi moraju ispunjavati (podrazumjeva se da moraju biti zaposleni farmaceuti)
        -gdje se nabavljaju lijekovi...

Hvala na korisnim informacijama

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Kako otvoriti apoteku?
« Reply #1 on: 25-03-2010, 16:02:52 »
Evo imate ovu temu
Uslovi za otvaranje apoteke (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?topic=17127.0)

Offline iizuzetan

• Padobranac
  • *
    • Igrice za decake
« Reply #2 on: 17-06-2010, 10:58:02 »
Uh ja sam imao apoteku svojevremeno i kad sam je otvarao trebalo mi je brdo papira. Neznam kakva je situacija sad ali ako je ista i kad bi znao da cu enormno zaradjivati pitanje je da li bvi se upustio u ponovnu avanturu otvaranja apoteke. U ono vreme sto je mene najvise iritiralo je to da je bila potrebna jako velika veza da bi se dobila dozvola, anaravno mito se podrazumevao.

Offline ThymusMedica

• Ambiciozni clan
  • ni previshe nikad nije dovoljno...
Re: Kako otvoriti apoteku?
« Reply #3 on: 04-01-2012, 23:48:59 »
stomatolog koji zeli da otvori apoteku i kvazi farmaceut koji pise "neznam".... sve same tragedije :djavo

Offline _djevojka_

• Clan u razvoju
  • **
« Reply #4 on: 05-01-2012, 15:49:07 »
?
Koja je svrha javljanja, ako tvoj post nema veze sa vezom o temi?

Da se komentarise tudje izrazavanje ili necija druga profesija?

Ovakva vrsta ponasanja ne doprinosi kvalitetu foruma.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2021 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana