posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Komentarisanje recepata iz farmaceutske tehnologije  (Read 62825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline buduci tehnolog

• Padobranac
  • *
Odg: Komentarisanje recepata iz farmaceutske tehnologije
« Reply #15 on: 05-10-2008, 18:36:27 »
hvala ti puno!inace ne idem u gimnaziju vec u hemijsku!imam takve vezbe jer sam tehnicar za industrijsku fapm. tehnologiju!farmaceutska tehnologija mi je strucni i glavni predmet!opet hvala   :happy:

Offline mimism92

• Padobranac
  • *
Odg: Komentarisanje recepata iz farmaceutske tehnologije
« Reply #16 on: 23-02-2010, 18:26:47 »
Da li neko ima neki recept i nacin izrade hidratantne kreme za lice za suvu kozu??? hvala unapred... :love:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2019 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana