posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Treba li tuci dete?  (Read 20085 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bred

• The S[h]ef
  • Administrator
  • Doktor daktilografskih nauka
  • Ekser koji se istupi sam sebe bruka
    • Farmacija forum
Odg: Treba li tuci dete?
« Reply #45 on: 21-06-2006, 11:10:46 »
Nije lako biti roditelj.Mislim da teoretski sve znam sta bi i kako bi trebalo, sta sme a sta ne sme al u praksi... :roll:

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #46 on: 21-06-2006, 20:45:39 »
PA TO NARAVNO, ZAMISLI DA NE ZNAŠ NI U TEORIJI KAKO ĆEŠ..

Offline Blesava*

• Redovan clan
  • *
  • Smej se smej,uvek se smej.. :)
« Reply #47 on: 23-06-2006, 13:40:42 »
pa i to sto kazes danasnje filmovi i igrice mogu da upropaste decu...zato bi roditelji trebalo da ih drze na uzici dok se ne nauce pravim vrednostima i ponasanju... :`

Па да...Погледајте само кави су сада цртани филмови...Гррр! Ја се некад уплашим кад видим сва она нацртана чудовишта,а то је као за децу...мени је омиљени цртани био Душко Дугоушко,Штрумфови,морнар Попај,а сада деца свашта могу да виде на ТВу,само ништа паметно..

Offline willie the scot

• Extra forumas
  • *
« Reply #48 on: 23-06-2006, 14:29:09 »
mene nikad nisu tukli,nisam bio problematican dok su bili u poziciji da me tuku,a kada sam postao problematican to je bilo fizicki nemoguce.zato predlazem metod preventivnog batinanja dece uzrasta od 5-10. :Ftuci ih dok mozes!

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #49 on: 23-06-2006, 20:21:16 »
hehe to je i moj ćale pričao: "bolje da te istučem pre nego što napraviš glupost jer kad je napraviš onda je kasno i za batine"  :wink:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana