posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Australian Open 2008  (Read 41426 times)

Ko će od naših imati najviše uspeha na prvom grand-slam turniru u sezoni?

Ana Ivanović
16 (30.2%)
Novak Đoković
33 (62.3%)
Jelena Janković
1 (1.9%)
Nened Zimonjić
1 (1.9%)
Janko Tipsarević
2 (3.8%)

Total Members Voted: 53

Author Topic: Australian Open 2008  (Read 41426 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alfie

• Redovan clan
  • *
  • E, sad neću ni kako ja hoću!
Odg: Australian Open 2008
« Reply #150 on: 03-02-2008, 12:30:22 »
nole je dobar dečko,a pokazao je i da ima šampionski kov!
To je sve na mestu,ali mislim da se ljudi previše lože!
Federer nema zbog čega da bude ljubomoran ili da mrzi Novaka ili bilo kog drugog...
Biti toliko dugo No1 je  daleko teže nego to postati!
Svi koji malo duže i ozbiljnije prate tenis zanju šta ljudi,koji su imali prilike da upoznaju Rožeta ili na bilo koji način komuniciraju sa njim,govore o njemu... da je uljudan,prizeman...
Čak i naši komentatori znaju da je van terena veliki čovek...
Neću da gnjavim više,samo hoću da kažem da ne treba pljuvati i omalovažavati čoveka samo zato što je naš teniser uzeo jedan A0.
Želim i jednom i drugom da još dugo igraju u vrhu.
Ja sam zamo za dobar tenis,da bude što interesantnije i zelim da uživam, ko god da pobedjuje...

Offline makica

• Elitni clan
  • **
  • ...
Odg: Australian Open 2008
« Reply #151 on: 03-02-2008, 13:03:29 »
Alfie,u potpunosti se slazem sa tobom  :cvet

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana