posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Dejvis kup  (Read 29899 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
Dejvis kup
« on: 15-09-2007, 17:25:46 »

"Favoriti smo protiv Australije"

Prvi srpski reket i treći teniser sveta Novak Đoković prisustvovao je svečanom otvaranju prodavnice sportske opreme "Adidas" u centru Beograda i nakon toga izjavio da je naš nacionalni Dejvis kup tim favorit u meču protiv Austalije, koji se za plasman u Svetsku grupu igra od 21. do 23. septembra u "Beogradskoj areni". Đoković je podsetio da je Dejvis kup najveće ekipno takmičenje u "belom sportu" i ocenio da je "velika sreća" što meč za ulazak medju svetsku tenisku elitu Srbija igra pred domaćom publikom.

"Optimista sam zbog rezultata koje igrači iz naše postave u poslednjem periodu ostvaruju na medjunarodnoj sceni. Naravno, protivnika ne smemo potceniti, ali činjenica da ćemo meč igrati pred punom 'Arenom' ohrabruje. Pokušaću da Srbiji donesem prvi bod, dubl će biti veoma interesantan i u njemu gosti imaju blagu prednost, ali verujem da će konačan rezultat biti povoljan za nas", naveo je finalista US Opena.

Svečanosti su prisustvovali i predstavnici lidera u proizvodnji sportske opreme, Eduar Masije i Džim Latam, istakavši zadovoljstvo što je prvi igrač "Adidasa" na svetskoj teniskoj sceni doprineo svojim prisustvom promociji tog brenda i u srpskoj prestonici.

Predstavnici "Adidasa" uručili su Đokoviću dres sa natpisom "Srbija" koji će potpisan ostati izložen u prodajnom objektu u Knez Mihajlovoj ulici.

Talentovani igrač je naglasio da je "Adidas" njegov partner već duži niz godina i da je u toj opremi postigao najznačajnije rezultate.

"Čast je što sam ove godine postao i vodeći promoter ovog brenda u svetu tenisa i zajedno očekujemo da što pre prestignem vodeće na listi - Rožera Federera i Rafaela Nadala. Verujem u sebe i svoje partnere, ali svestan sam i da je put do vrha dug i težak", poručio je Đoković i potom podelio autograme najbržim učesnicima SMS konkursa "Ko je treći teniser sveta?".

B92

Offline Wlada

• Predstavnik I godine
  • Ultra mega giga forumas
  • **
Odg: Dejvis kup
« Reply #1 on: 15-09-2007, 17:35:57 »
Jel zna neko koliko su karte za meceve i da li ih jos ima u prodaji posto sam nacuo da su razgrabljene karte??

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #2 on: 15-09-2007, 17:40:01 »
Карата више нема.Ја сам их тражио још пре 5-6 дана,али их није било.
Једино ако нешто буде пред меч или ако се појаве неки тапкароши,што ме уопште не би зачудило.
А цена је била од 800 до 6000 динара у зависности од места.

Offline Wlada

• Predstavnik I godine
  • **
« Reply #3 on: 15-09-2007, 17:42:36 »
Bas nije fer to trebovanje karata!! J**i ga! Tnx

Offline zabica

• Extra forumas
  • *
  • one word...one life...
« Reply #4 on: 15-09-2007, 23:01:47 »
to je skroz ocekivano, osecam da su karte bile rezervisane danima unpred! A mi obicni smrtnici moramo se zadovoljiti tv prenosom.... u stvari - oce li toga biti?

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #5 on: 15-09-2007, 23:06:18 »
pa pretpostavljam da hoce... :hmm

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #6 on: 16-09-2007, 07:46:31 »
Tako mi i treba.... :F
Kad čekam da se desi ne znam šta, pa da odem po karte...
A ko bi rekao da toliko ljudi prati tenis...  :hm

Offline Wlada

• Predstavnik I godine
  • **
« Reply #7 on: 16-09-2007, 10:38:04 »
Pa to je sad popularizovano od kada su Nole, Ana i JJ pustili svoj talenat u promet...   :wink:

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #8 on: 16-09-2007, 10:56:15 »
Wlado skroz si u pravu...tenis je trenutno poluraizovan zbog uspeha nasih tenisera...

Offline Wlada

• Predstavnik I godine
  • **
« Reply #9 on: 16-09-2007, 11:00:51 »
Nekako je igranje tenisa ranije bilo privilegija clanova GEMAXA, tj visoke i vise srednje klase... Danas deca u parku vezu kanap izmedju dva stuba, ponesu rekete kupljene kod kineza pa igraju po ceo dan... A poene broje po principu 15, 30, 40, 50, 60, 70,...  :116:  :siza:  A sta ce? Dobri su!

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #10 on: 16-09-2007, 21:08:50 »
DK: Pašanski priključen selekciji

Dejvis kup reprezentacija Srbije počela je sa treninzima u Beogradskoj Areni, u kojoj će od 21.-23. septembra biti odigran meč sa Australijom za popunu svetske grupe. Ekipi je priključen i Boris Pašanski, 92. igrač sveta.

"Boris i Viktor su već stigli iz Pekinga gde su odigrali drugo kolo kineskog opena. Pozvao sam Pašanskog da i on bude u timu, da bude sa nama", rekao je selektor Bogdan Obradović.

Osim standardnih Đokovića, Zimonjića i Tipsarevića u planiranoj četvorci je Viktor Troicki.

"Svi smo tu zajedno na okupu. U četvrtak ću doneti odluku ko će na megdan Australijancima. Boris je ravnopravan kandidat da bude u timu. Pre žrebanja imam pravo da promenim dva prijavljena igrača. Posle toga nema promena čak i u slučaju povrede. Na sat pre početka meča mogu da promenim igrača, ali samo u okviru prijavljene četvorke. Pretpostavljam da će Janko moći da igra, ali imam razrađene sve varijante", rekao je Obradović.

Janko Tipsarević je trenirao prvi put posle učešća na US openu. Radio je u kasnijem terminu sa Novakom Đokovićem i nije se žalio na povredu.

B92

Offline zabica

• Extra forumas
  • *
  • one word...one life...
« Reply #11 on: 17-09-2007, 19:22:03 »
Kakve su vam prognoze?
Moje su 4:1  :lol:

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #12 on: 18-09-2007, 11:17:28 »
Ја бих био задовољан и са 3-2,али реално гледано може лако да буде и 5-0 за нас(мада ако буде 3-0,онда ће убацити резервусте на последња два меча).
А ево и зашто тако мислим.
Ноле не би требао да има проблема против њиховог другог рекета,било да је то Гућионе,94 на листи(мање вероватно јер се на шљаци не сналази ама баш никако) или Лучак,91 на листи.Лучак је једини играч из Аустралије који се доста добро сналази на шљаци,тако да верујем да ће он бити Нолетов противник.
Други дуел је између Јанка и Хјуита.Они су до сада играли два пута и резултат је 1-1.Хјуит је победио на почетку сезоне у Аделеиду(Ноле је освојио тај турнир касније),где се Јанко предао,а други меч,много битнији,је добио Јанко и то на тврдој подлози у Индијан Велсу.Колико та тврда подлога одговара Хјуиту доказе је то што је два пута побеђивао у Индијан Велсу.Е сада ако је Јанко победио на тврдој подлози Хјуита,не видим разлог зашто то исто не би поновио и на шљаци,која најмање одговара Лејтону.
Што се тиче меча у дубл конкуренцији,ту ће бити заиста густо.Наш дубл ће највероватније чинити Ноле(141 на листи) и Зики(5 на листи),а аустралијски Пол Хенли(8 на листи) и Лејтон Хјуит(376 на листи).Зики је један од најбољих дубл играча на свету,али то исто се може рећи и за Хенлија(има око 20 титула у дублу,од којих ја највећа титула на завршном мастерс турниру 2006.године),а Ноле и Хјуит су играчи који се баш не сналазе најбоље у дублу.Е сада,оно шт би требало да донесе превагу на нашу страну је то што се игра на шљаци(поново та шљака) и што су Зики и Ноле играли заједно на два турнира у последња два месеца и показали су се као врло добри.Победили су једна од најбољих дублова света Бјоркман/Мирњи,тако да не видим зашто то исто  не би урадили и против Хенлија и Хјуита пред пуном ареном.

Offline laclaire

• Ambiciozni clan
« Reply #13 on: 18-09-2007, 16:29:59 »
Moja prognoza je da Tipsarevic gubi od Hjuita(ako je to par prvog dana, a mislim da ce biti, i to samo zato sto je nedovoljno oporavljen, inace bih verovao u njega, on uvek igra dobro za reprezentaciju), a da ostalo sve dobijamo do pobede. Znaci 3:1 i neizvestan peti, nevazni mec, gde bi Zlatanovic(koji je 1989 godiste), mogao da dobije sansu da debituje. Sto se tice dubla, tu smo negde, ali dobicemo na srce i na publiku  :~

Offline zabica

• Extra forumas
  • *
  • one word...one life...
« Reply #14 on: 18-09-2007, 20:16:34 »
inace bih verovao u njega, on uvek igra dobro za reprezentaciju

hehe, Janko ce po dobrom starom obicaju da nas odusevi u pet setova  :happy: sve za reprezentaciju!
Ja ipak verujem u njega, kaze da ga rebra vise ne bole (srela sam ga juce pa mi se poverio  :lol: )
« Last Edit: 18-09-2007, 20:19:59 by zabica »

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana