posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: 'NAJJ' spektakl u BG Areni  (Read 5626 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
'NAJJ' spektakl u BG Areni
« on: 30-11-2007, 11:45:43 »

'NAJJ' spektakl u BG Areni
Šarapova i De Niro u Beogradu, Jelena neizvesna
(http://nono9.us)

Pripreme za Humanitarni dan tenisa, spektakl zakazan za 7. decembar, na kojem će centralne zvezde biti naši najbolji teniseri, ulaze u završnu fazu.

Ovim povodom u Beograd bi trebalo da dođu ruska teniserka Marija Šarapova i holivudski glumac Robert de Niro, dok bi dolazak Monike Seleš bio pravi pravcati pogodak.

- U pregovorima smo sa prijateljima Novaka Đokovića koji ga prate i navijaju za njega na velikim turnirima. Još ništa nije sigurno, jer oni imaju izuzetno popunjen kalendar obaveza - kažu iz "Femili sporta".
Onom što je sigurno, publiku će u pauzama tenisa zabavljati trenutno najpopularniji srpski bend "Van Gog".

Humanitarno tenisko-zabavno veče imaće najbolji srpski teniseri: Jelena Janković, Ana Ivanović, Novak Đoković i Janko Tipsarević. Na žalost učešće na egzibiciji, makar kada je u pitanju igra na terenu, neće uzeti Jelena Janković koja se trenutno oporavlja od operacije sinusa i devijacije nosa.

- Operacija je izvršena u Americi, dobro je prošla i sad sam kod kuće u Majamiju, ležim i oporavljam se. Pod stalnim sam nadzorom lekara, koji mi još uvek ne dozvoljavaju da izađem na teren i uzmem reket u ruke. Biće potrebno vremena da se oporavim, jer operacija nije bila naivna i oporavak teče sporo. Lekar mi ne dozvoljava ni da odigram egzibicioni meč u Beogradu 7. decembra, ali ću doći i odigrati koliko budem mogla samo iz razloga što će sav prihod ići u humanitarne svrhe. Otežano disanje mi je predstavljao konstantan problem u toku igre što se najviše moglo videti na poslednja 3-4 turnira u sezoni. Posebno one koje sam igrala u halama, naročito u Madridu, gde sam uz sve ove probleme dobila i virus. Zbog svega toga ove turnire nisam odigrala ni sa 10 posto svojih mogućnosti. Posle ovog meča vraćam se u Ameriku i čekaću da lekari daju zeleno svetlo da počnem sa pripremama za sledeću sezonu sa kojima ću da kasnim. Najvažnije mi je zdravlje i da se u potpunosti oporavim da bi kasnije normalno mogla da nastavim da radim moj posao - rekla je Jelena Janković.

Izvor: www.SrbijaSport.com

Offline jecapereca

• Atipicni farmaceut
Odg: 'NAJJ' spektakl u BG Areni
« Reply #1 on: 30-11-2007, 13:41:22 »
Koleginica i ja smo htele da idemo da gledamo ali smo se kasno setile posto su dobra mesta (I i II kategorija) rasprodata, ostalo je jos malo mesta na galeriji, a meni se ne gleda odatle.Mada bice direktan prenos na rts-u ali nije to to.

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #2 on: 30-11-2007, 14:09:37 »
Само да знаш да се и из галерије све види.Ја сам тамо био на мечу Србија-Аустралија и из галерије сам све видео,тако да ако ти је то једина проблем,онда нема проблема. :wink:
Ја,искрено,нећу ићи јер нисам неки љубитељ тих егзибиционих мечева.
Али Де Ниро,Шарапова...
Размислићу још мало

Offline tarantulica

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • lucky loser ;-)
« Reply #3 on: 30-11-2007, 18:44:41 »
Koliko koštaju te karte koje su ostale?  :hmm

Offline jecapereca

• Atipicni farmaceut
« Reply #4 on: 02-12-2007, 16:36:29 »
Koliko koštaju te karte koje su ostale?  :hmm
Samo 400 dinara

@mikele tnx, razmislicu jos malo, samo da ne bude kasno :wink:

Offline vlada89

• S(h)meker
  • Atipicni farmaceut
  • Nobody is Perfect... I'm Nobody :)
Odg: Dejvis kup
« Reply #5 on: 03-12-2007, 01:31:17 »
Nisam u temi ali me zanima koliko su karte za onaj humanitarni turnir u Areni? Ja cuo oko 1200...  :hmm
« Last Edit: 03-12-2007, 12:26:21 by mikele »

Offline jecapereca

• Atipicni farmaceut
« Reply #6 on: 03-12-2007, 15:25:48 »
I kategorija-1500din
II kategorija-1000din
Galerija-400din

Offline BK

• Atipicni farmaceut
« Reply #7 on: 07-12-2007, 21:40:20 »
Bese lepo veceras ovo u Areni!  :~

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #8 on: 07-12-2007, 21:43:45 »
Колико је било људи?
Јел било пуно?
Ја нисам баш љубитељ тих егзибиционих манифестација.Много су ми неозбиљне :>

Offline jecapereca

• Atipicni farmaceut
« Reply #9 on: 08-12-2007, 01:54:16 »
Kazu da je bilo 20000 ljudi
Bilo je zanimljivo ali ipak nije to to, Mikele u pravu si za egzibicione meceve

Offline Sole

• Ultra mega giga forumas
  • **
« Reply #10 on: 08-12-2007, 11:41:11 »
prvo mi je delovalo bas zanimljivo i htedoh da se pojedem ziva sto nisam otisla, makar malo iz kuce da izadjem  :~ , a onda mi je postalo dosadno da gledam...  :ball2:
sve je to bilo lepo osmisljeno i lepo je rekao ovaj covek koji je prenosio da svaka manifestacija tog tipa ima u toku programa i uspone i padove, ali da je bitno da je postignut cilj.  :)):
slazem se sa njim  :happy:
mada, sem onih Novakovih imitacija  :116: , mec je trebalo krace da traje definitivno.  :1
na kraju krajeva, svaka njima cast sto su tako dobri ambasadori svoje zemlje i sto na ovakve nacine populariziju tenis.  :cvet :)): :cvet

Offline pekmez

• Elitni clan
  • **
« Reply #11 on: 08-12-2007, 18:25:51 »
Ma sta je Vama jeste li videli ono? Najgora organizacija u istoriji tenisa. Najbolji svetski igraci jedva izvukli glavu. Jelenu izvlacili ispod mreze. Ana jedva ziva ostala, pa se naljutila i pobegla, roditelji joj sizeli nisu znali gde je. Katastrofa od organizacije. Dobro je da se nije desilo nista lose poput ruznih desavanja prema Moniki Seles. Da li su oni pogledali i jedan mec u svetu ograde su visoke 2, 3 metra, i tribine su podignute. Ovde su nekome vazne pare a ne zivoti ljudi. Kolika je zelja desetogodisnjaka i i starijih (sramota) da uzmu autogram i snaga koju pritom proizvode dokaz je koncert Rijane (na istom mestu - zamslite slucajnosti) kada su unistili ogradu ispred bine. 20 cuvara ne moze da zaustavi 20 000 ljudi. Greska je bilo sto su pustili - iscenirano - onu decu pored terena - verovatno sa Kosova, nakon kojih su ceo pomahnitali narod krenuli na jadno četvoro ljudi. A uspavanka sa plesacicama od 3 sata da ne pricam, znao sam da će meč trajati samo pola sata. Bruka! Verujem da će se neko od njih naljutiti te ovu smejuriju neće raditi sledeće godine. Ali jaka je to mašina, primoraće ih, kao što su ih primorali da potpišu ugovore za olimpijadu na sred mreže. Koje zlostavljanje. Niko im mišta nije rekao, svi su delovali zbunjeno, Ana i Janko međusbno u čudu traže pomoć, Jelena jadna čita ugovor na sred terena. Proglašava neka žena da su se obavezali, a Ana prevrće očima, u sebi misleći - "nisam sasvim sigurna". I ja očekujem ogorčene reakcije medija, kad ono: "Zaista je bio spektakl, svi su se lepo proveli. Svi su zadovoljni". To vam je javni servis i Sos kanal i svi mediji sveta. "Biće sledeće godine opet." Možda, ali ne ovako i ne u ovom broju ljudi i kada se vidi gde je novac otišao, a ne kao kod Divca, novog biznismena Balkana. Ma ljudi su počeli da odlaze čim je meč počeo. Srbija.

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana