posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Tenis  (Read 244827 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
Odg: Tenis
« Reply #30 on: 15-06-2006, 19:06:20 »
E i ja sam mislila da će da odmara ledja medjutim neko me je demantovao i reče mi da će igrati da bi se što bolje pripremio za Vimbldon...
Ne znam sasvim ali želim da verujem da je na travi isto toliko dobar kao i na šljaci  :wink:

Danas je bio dobar meč izmedju Nadala i Verdasco-a (Španac isto) i lik mnogo dobro igra ali se povredio pa je Nadal slavio
2:6  7:6  7:6

Ali to nije rolan - garos tako da je možda bolje da preimenujemo ovu temu u TENIS jer su tenis i rolan-garos skup i podskup.. jednostavnije je!
« Last Edit: 16-06-2006, 07:09:56 by yeca »

Offline zmajic

• Redovan clan
  • *
« Reply #31 on: 15-06-2006, 22:36:34 »
Posto je Roland Garos zavren, a ima ljudi koji povremeno prate tenis, otvaramo novu opstu temu o tenisu.  :loptica
Hvala Yeci na ideji!  :[

Offline Vampire 666

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Ja sam takav, ja to želim, a vas neka đavo nosi!!!
« Reply #32 on: 15-06-2006, 22:54:40 »
...da nebismo duplirali teme spojih ovo u jednu... :)

Offline Alnus Glutinosa

• Extra forumas
  • *
  • kako da prevarim sebe da ne razmišljam?
« Reply #33 on: 15-06-2006, 23:33:36 »
Bravo, Bred ce biti ponosan na tebe!  :)  :OFF

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #34 on: 16-06-2006, 07:11:58 »
nego šta...
još kad postanem atipična i ovde na forumu... za koji minut...
ima da slavimo (ali ne virtuelno u bolonji nego izistinski  :Z

ma alnuse, opušteno, nije toliko offtopic - evo odmah se vraćamo tenisu
Naredni protivnik Nadalu u Queen's - u biće Australijanac Hjuit.

A ja ću da lovim našeg Noleta (Jankovićeva je izgubila juče na istom turniru) i Anu pa ću da javljam

Do sledećeg pisanija  :lol2:
« Last Edit: 16-06-2006, 07:14:29 by yeca »

Offline Vampire 666

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Ja sam takav, ja to želim, a vas neka đavo nosi!!!
« Reply #35 on: 16-06-2006, 07:14:28 »
Bravo, Bred ce biti ponosan na tebe!  :)  :OFF
:K :K

Nego, da li igrate tenis pored toga sto ga gledate. Meni je ortak pokazao neke osnovne poteze, a kad zavrsim junske ispite idem na teren...mnogo je gotivno...

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #36 on: 16-06-2006, 07:16:06 »
igramo, igramo...
nismo odavno ali znamo i malo više od osnovnih poteza
 :V

Offline Alnus Glutinosa

• Extra forumas
  • *
  • kako da prevarim sebe da ne razmišljam?
« Reply #37 on: 16-06-2006, 10:19:20 »
Ja bih voelela da znam bar i te osnovne poteze, ali ne znam  :'( tako da ne mogu da igram, a imam osecaj da je super!  :H

Offline pekmez

• Elitni clan
  • **
« Reply #38 on: 17-06-2006, 12:49:43 »
pekmez je ocigledno jelenin fan,i ja kazem samo tako,treba da navijamo za sve nase!ana jako dobro igra,po mom skromnom misljenju bolje od jelene

ne, da, ja i navijam za sve naše, a razlika i nije velika Ana je bila najviše na 15, a Jelena na 16. mestu, kako me nervira onaj komentator na rtsu za vreme zdnja 2 meča Jelene, ne da ju je vređo nego(zato ja uvek okrenem na eurosport)...on treba da bude poslednji koji će je kuditi, ko onaj na b92 nakon poraza mlade reprezentacije, čestitam što su se plasirali u polufinale.

mada ja malo vise nade polazem u Anu. :Bog

Jelena je od Ane tehnički bolja, što znači da može.

Ne mo¾e Jelena dalje od ovoga...

e to je baš... da ne vređam, bila je i biće...

Mene zanima da li Nole igra? Ili æe da igra u Indijanapolisu (valjda bi tamo trebalo da se odr¾i pre Vimblndona - nisam sigurna)
Pi¹ite ko zna... :loptica

U muškoj konkurenciji, pre Vimbldona je još samo Notingem, Tipsarević je pobedio Mareja u 3 seta, u 2. kolu izgubio od Đineprija.

Jankoviæeva je izgubila juèe na istom turniru)

nije isti, to je Birmingem, Kvins je u Londonu.

Ja bih voelela da znam bar i te osnovne poteze, ali ne znam :'( tako da ne mogu da igram

naravno da može i da se igra, bez prethodnog učenja, samo reket u ruke i ide to, prvo su morali tehniku da ispitaju da bi napravili teoriju.

e Jelena izgubila u 3.kolu iako je osvojila set sa 6-0, stvarno je misterija ponekad. A prošle godina izgubila u finalu od Šarapove, izgubiće dosta poena.
« Last Edit: 18-06-2006, 11:20:31 by Vampire 666 »

Offline zmajic

• Redovan clan
  • *
« Reply #39 on: 17-06-2006, 16:21:16 »
Pekmaz divim ti se.  :Bog Ti svaki komentar moras da demantujes. Predpostavljam da malo duze pratis tenis, ali svako ima pravo na svoje misljenje.
Hoce Jelena izgubiti bodove, mada nece puno jel nije veci turnir!

ne da ju je vreðo nego(zato ja uvek okrenem na eurosport)...on treba da bude poslednji koji æe je kuditi.
Sto se ti obazires na nase retardirane komentatore! Nisu ni ova dvojica sa eurosporta nista bolja. Smeju se kad neko promasi lopticu, ili udari u mrezicu. Kad bi njima dali rekete u ruke ne bi umeli ni da se snadju da posteno prebace u odgovarajuce polje!  :OFF

Nego, da li igrate tenis pored toga sto ga gledate.
Ima nas amatera! Moze da se igra, ali da se zazmuri na serviranje i tako te male stvari!  :happy: :loptica
« Last Edit: 18-06-2006, 11:22:07 by Vampire 666 »

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #40 on: 17-06-2006, 22:19:27 »
 :OFF ali.. Zmajić, ako te vidi Bred da imaš triple post, nadrljaćeš  :wink:
Ako je tvoja poruka poslednja, a imaš još nešto da dodaš, da se ne bi redjale tvoje poruke, klikni na IZMENI u gornjem desnom uglu i dodaj šta želiš..
Meni ne smeta ali Bredu veoma

Ne mo¾e Jelena dalje od ovoga...

e to je ba¹... da ne vreðam, bila je i biæe...

Ma opušteno - meni se mnogo više svidja Anin stil igre (Noletov je čak i bolji a to je inteligentna igra pre svega, to je ono što prvo udara u oči kad gledaš meč) a kad Jelenu gledam, prvo mi pada u oči da nema neki kontinuitet u igri a i nervira se non-stop.. ne znam je ali malo mi razmaženo deluje..
Ali pekmez ovo je samo razmena mišljenja nema potrebe zaljutnjom niti pokušajem vredjanja niti bilo čim sličnim..
POZZ

Offline pekmez

• Elitni clan
  • **
« Reply #41 on: 17-06-2006, 23:51:18 »

Sto se ti obazires na nase retardirane komentatore! Nisu ni ova dvojica sa eurosporta nista bolja. Smeju se kad neko promasi lopticu, ili udari u mrezicu. Kad bi njima dali rekete u ruke ne bi umeli ni da se snadju da posteno prebace u odgovarajuce polje!  :OFF

na eurosportu uvek je jedan komentator stručan, stoga ti tvrdnja ne stoji, a i onaj jedan nestručni sa eutosporta je izvređo Đokovića na početku sa Nadalom, al je ubrzo zaćuto, mada su mi oni mnogo bolji i uživanje ih je slušati u većini slučajeva.

Ali pekmez ovo je samo razmena mi¹ljenja nema potrebe zaljutnjom niti poku¹ajem vredjanja niti bilo èim sliènim..
POZZ

ne ljutim se ja, nego samo mislim to što sam napisao, reći da ne može bolje od 30, kad je bila 16. je neozbiljno.
« Last Edit: 18-06-2006, 11:22:50 by Vampire 666 »

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #42 on: 18-06-2006, 13:11:16 »
to što je bila - to možeš da baciš u vodu..
Mrzi me da pišem šta je sve bilo a na kakvom je nivou sad, ali znaš ti to već
I nije ništa neozbiljno, samo je realno i objektivno, za razliku od tebe, no...
Nema veze ...

Kada počinje Vimbldon, zna li neko?? To beše krajem juna, tako nešto..

Offline pekmez

• Elitni clan
  • **
« Reply #43 on: 18-06-2006, 16:39:34 »
jeste oslabila, ali kako možeš biti tako sigurna, samo vreme će pokazati, a i rečenica "ne može bolje" nije tačna jer je bilo bolje.

Vimbldon u ponedeljak sledeći trebalo bi.

Offline zmajic

• Redovan clan
  • *
« Reply #44 on: 18-06-2006, 21:33:02 »
Znam ja veoma dobro da je jedan komentator strucan. Lik koji je povremeno sa retardiranim komentatorom je bivsi teniser sto ne tvrdim za onog drugog i onu ribu. Ali dobro ti mozda bolje znas... :K

Nisam sigurna kad je Vimbldon, mada bi trebalo da je pocetkom jula. Nisam upucena!

Yeco hvala na uputsvu. :embarrased:

Pekmez izvini ako smo te pogodile u zivac....  :Z Zene!!!! :P

Jel' zna neko na kojem turniru igra Djokovic?! Na RTS-u pise da je samo pobedio Vaskea!!!! :confused:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana