posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Tenis - US open 2007  (Read 49094 times)

Ko će biti naš najbolje plasirani takmičar?

Novak Đoković
Jelena Janković
Ana Ivanović
Janko Tipsarević
Nenad Zimonjić

Author Topic: Tenis - US open 2007  (Read 49094 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BK

• Atipicni farmaceut
Odg: Tenis - US open
« Reply #15 on: 28-08-2007, 16:52:19 »
Ja se samo nadam da ce nasi teniseri biti konstantno dobri na US open-u, bar sto se tice Ane i Novaka, jer taman zasijaju kao prave zvezde i odmah se pretvore u padalice,iako njihov stil igre i vise volim nego Jelenin,opet od nje znas sta da ocekujes

Offline Sole

• Ultra mega giga forumas
  • **
« Reply #16 on: 28-08-2007, 16:56:48 »
kad igraju JJ i Ana sldeci mec? ;-)

Offline nigor022

• Redovan clan
  • *
« Reply #17 on: 28-08-2007, 20:17:46 »
Ajmo NOle kralju... Ovaj (leteci) Holandjanin je za tebe dim... da ne kazem koji, ovo citaju i dame...

Offline Sole

• **
« Reply #18 on: 28-08-2007, 21:14:17 »
Ajmo NOle kralju... Ovaj (leteci) Holandjanin je za tebe dim... da ne kazem koji, ovo citaju i dame...
:cvet
Nole ga je slistio!
svaka cast!
jos samo da mi kazete kad igraju JJ i Ana, pa da i one dobro prodju! :~

Offline nigor022

• Redovan clan
  • *
« Reply #19 on: 28-08-2007, 21:35:11 »
Pa koliko ja mogu da protumacima ovaj B92 sajt posvecen US openu, sutra bi trebale i jedna i druga da igraju... Naravno za sve one sa brzom vezom usopen.org

Sajt je naravno extra odradjen sa gomilom stvari, a statistika uzivo je NEVEROVATNA ... Dobro jos ne izbacuju podatak o kolicini znoja koju izbace  :bljak:

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #20 on: 29-08-2007, 08:42:12 »
Ана игра први меч(у 17 часова по ЦЕТ-у) на Артур Еш стадиону против Францускиње иранског порекла Резаи(61 на ВТА листи) и надам се да неће имати проблема.
А Јелена игра 4 меч на Луис Амстронг стадиону против Белорускиње Говорцове која је 65 на ВТА листи и ово јој је дебитантски наступ на УС опену и мислим да јој је сасвим довољно то што је стигла до другог кола.А с`обзиром да се пре њеног меча играју два мушка сингла и меч у коме игра Жестин Енан,не верујем да ће почети пре поноћи.
Данас и Јанко игра свој први меч против Американца Свитинга,264 на АТП листи.Тај меч почиње у 10 сати увече по нашем времену,али не зна да ли је терен број 4 покривен камерама и питање је да ли ће бити преноса.
У сваком случају данас нас чека богат тениски програм :wink:

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #21 on: 29-08-2007, 09:21:06 »
mikele   :batina
Upravo sam napisala poruku sličnog sadržaja, kad mi se pojavilo Upozorenje - neko je u međuvremenu poslao poruku...

Baš bzvz što je US open u sred ispitnog roka, ne mogu da budem budna noću, a preko dana da učim...

Kad Zimonjić igra dubl?
Tipsarević i Grožan su ispali u prvom kolu...

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #22 on: 29-08-2007, 09:28:28 »
mikele   :batina
Upravo sam napisala poruku sličnog sadržaja, kad mi se pojavilo Upozorenje - neko je u međuvremenu poslao poruku...
Хехехехехе :djavo,тврдим непобедив сам

Зики не игра данас,а програм за сутра ће изаћи-сутра.Логично :K
Неко на званичном сајту нема података са ким Зики игра у микс дублу.Није ваљда да је одустао од тога. :shock У тој конкуренцији је увек правио најбоље резултате

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #23 on: 29-08-2007, 09:36:01 »
Na njegovom sajtu (http://www.nenadzimonjic.com/index.php?option=com_content&task=view&id=63&Itemid=33) piše da igra u paru sa Amerikankom Lizom Rejmond  :cvet

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #24 on: 29-08-2007, 19:55:59 »
Ana kao furija do trećeg kola

Mlada srpska teniserka Ana Ivanović bez većih problema plasirala se u treće kolo US Opena u Njujorku.

Ivanovićeva, koja je postavljena za petog nosioca, u drugoj rundi savladala je Araven Rezai sa 2:0, po setovima 6:3, 6:1.

Samo na početku meča francuska teniserka bila je dostojan rival Ivanovićevoj. Rezai je u prvom gemu napravila brejk, a potom povela sa 2:0 i 3:1.

Tada se, medjutim, srpska igračica potpuno razigrala i uzvratila brejkom. Sve posle toga bila je pesma mlade srpske teniserke, koja je osvojila naredna tri gema i okončala prvi deo meča u svoju korist rezultatom 6:3.

Drugi set Ivanovićeva odigrala je još bolje i dopustila protivnici da osvoji samo jedan gem, rutinski overivši plasman u sledeću fazu turnira.

Srpska teniserka u trećem kolu igraće protiv Vere Duševine.

(MONDO)

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #25 on: 30-08-2007, 06:51:16 »
Jelena je pobedila Olgu Govorcovu 2:0, po setovima 6:2, 6:2.
Ako je neko gledao meč, bilo bi lepo da napiše utiske...
(Glupa vremenska razlika)  :namcor

U 3. kolu igra protiv Alize Cornet iz Francuske.

Jelena danas igra u 1. kolu dubla sa Francuskinjom Bremon protiv Matek i Mirze.

Janko je pobedio Amerikanca Svitinga 3:1 (5:7, 6:2, 6:4, 6:2) i u drugom kolu se sastaje sa Rafaelom Nadalom, koji je veoma loše igrao protiv Australijanca Jonesa u prvom kolu.

Iznenađenje je napravio i Rus Gabashvili, koji je pobedio 7. nosioca Gonzalesa.

Danas igraju mečeve i Zimonjić i Bubati protiv Rusa Igora Kunitsyna i Dmitry Tursunova.

P.S. Zimonjić i Rejmond su prvi nosioci u mix dublu i danas igraju meč prvog kola :wink:

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
« Reply #26 on: 30-08-2007, 13:52:00 »
.. necu da ureknem:pst ,ali mislim da ce ovo da bidne  Serbian Open kako sam i procitao negde... :K

[off] jeste li culi da ce mozda Ana voditi Evroviziju? [/off]

Offline AquArius

• .. sfumato ..
  • Daktilograf pocetnik
  • AnAnymous
« Reply #27 on: 30-08-2007, 13:59:55 »
@ marer86

prica se u temi Ana je najlepša sportistkinja sveta (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,9346.0.html)

:happy:

Offline Ivana_89

• Elitni clan
  • **
« Reply #28 on: 30-08-2007, 14:58:55 »
gledala sam Jelenu, ali sam preskočila neke gemove u prvom setu  :)):

dobro je igrala a i mogu da je pohvalim da sada igleda najleše  :>

Offline malena

• Extra forumas
  • *
« Reply #29 on: 30-08-2007, 18:08:00 »
Jel zna neko kad igra Novak?

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana