posao spisak apotekacenovnik lekovakontakt

Author Topic: Tenis - US open 2007  (Read 49086 times)

Ko će biti naš najbolje plasirani takmičar?

Novak Đoković
Jelena Janković
Ana Ivanović
Janko Tipsarević
Nenad Zimonjić

Author Topic: Tenis - US open 2007  (Read 49086 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ivana_89

• Elitni clan
  • **
Odg: Tenis - US open
« Reply #30 on: 30-08-2007, 20:49:42 »
valjda sutra igraju i Ana i Jelena i Novak i Janko, ali nisam sigurna  :roll:

Offline josefina87

• Extra forumas
  • *
« Reply #31 on: 30-08-2007, 21:28:29 »
Mene smaraju ova prva kola..Hajde neka prodju..da počnemo da gledamo pravi tenis! :happy:

Offline Ivana_89

• Elitni clan
  • **
« Reply #32 on: 30-08-2007, 21:36:28 »
pa evo sad je 3.  :wink: :cvet

Šta mislite, kako će Janko proći protiv Nadala?
 ja iskreno očekujem pobedu... Nadal je jedva sredio Jones-a, tako da smatram da će ga Janko lepo oljuštiti  :happy:
i naravno da mu naplati za Đokovićev poraz na Wimbledonu  :happy:  :box :cvet
Nadal  :wave:  :plez

Offline josefina87

• Extra forumas
  • *
« Reply #33 on: 30-08-2007, 21:44:08 »
Da znam..bližimo se cilju i počinjem oozbiljno da se zabavljam! :igra:

Iskreno sumnjam!
Nadal je svako prvenstvo(izuzev Roland Garrosa) igrao tako..jedva se provuče,ali ipak pobedi!
Navikao je da gubi po koji set i igra tie break!
No videćemo! :wink:

Offline Ivana_89

• Elitni clan
  • **
« Reply #34 on: 30-08-2007, 21:46:44 »
A naš Janko je jako izdržljiv i imaće on strpljenja i snage da sredi Nadala, verujem u to  :cvet
Go Janko Go!  :box  :>

Offline Roben

• Ultra mega giga forumas
  • **
  • Гуча је закон
« Reply #35 on: 30-08-2007, 22:50:12 »
Ana Ivanović: Mogu da pobedim Venus

Srpska teniserka Ana Ivanović izjavila je da je njen prvi cilj na US Openu da dodje do druge nedelje, uprkos teškom putu ka završnici turnira.

"Dolazeći na US Open moj prvi cilj je bio da budem bolja nego prošle godine, da i druge nedelje ostanem na turniru. To nikada ovde nisam uspela. Ipak, na mom putu su veoma ozbiljne protivnice, pa želim da odigram najbolje što mogu", istakla je Ana Ivanović, nakon što je izborila plasman u treće kolo.

Ona je dodala da se i fizički i psihički oseća dobro.

"Mislim da igram dobro u ovom trenutku. Pokušaću da uživam u tome i da pružim svoj maksimum", dodala je ona.

Upitana da li može da pobedi Venus Vilijams, sa kojom bi igrala u četvrtom kolu, ukoliko obe prodju treće, Ivanovićeva je rekla da misli da bi u tom meču imala šanse.

"Nije tajna da je naš deo žreba veoma težak. Ima puno dobrih igračica. Nadam se da ću pobediti u trećem kolu i da ću igrati ponovo sa Venus. Igrale smo ove godine jednom na Vimbldonu, pre nekoliko meseci i zaista bih želela da je ponovo sretnem na terenu", kazala je Ivanovićeva, koja je do sada tri puta izgubila od Venus Vilijams.

Ivanovićeva, trenutno peta teniserka sveta, eliminisana je u polufinalu Vimbldona porazom od te američke teniserke.

"Nikada je nisam pobedila. Ali, mislim da je ovo drugačiji turnir, druge okolnosti. Osećam da sam u boljoj formi nego na Vimbldonu. Tako da bih zaista želela da igram sa njom. Definitivno imam šanse", dodala je Ivanovićeva.

Na pitanje da li uspeh srpskih tenisera Novaka Djokovicxha i Jelene Janković njoj donosi dodatni pritisak, Ivanovićeva je odgovorila da to nije presija već odlična motivacija.

"To me neki način motiviše, jer su oni sjajni igrači, oboje su tako uspešeni. Ja to jednostavno vidim kao motivaciju, da igram bolje od njih, možda do odem korak dalje. To je veoma pozitivno, a mislim da je to slučaj i sa njima. Verujem da je to dobro za sve nas. Takodje i za Janka Tipsarevića, i njega ovo može da motiviše", kazala je Ana Ivanović.

Na brojna pitanja novinara Ivanovićeva je strpljivo odgovarala a ispričala je i da joj je jedan navijač tražio da mu se potpiše na čelu, što je ona odbila. "To nisam želela da uradim zbog njega", kazala je Ivanovićeva.

Pomenuto je i da je srpski košarkaš Nenad Krstić, koji igra u NBA, gledao njen meč.

"To je baš lepo. Ja zaista volim košarku. Moj otac je bio košarkaš. Uživam da gledam utakmice, volela bih da gledam uživo i neki NBA meč ", rekla je Ivanovićeva.

(Beta)

Offline tarantulica

• **
  • lucky loser ;-)
« Reply #36 on: 31-08-2007, 06:32:37 »
Novak igra prvi meč na stadionu Artur Eš (17h), a posle njega na teren izlazi Ana.
Tipsarević i Janković igraju kasnije, još se ne zna kad, Jelena igra 4 meč po redu,  a Janko neće početi pre ponoći  :cvet

Zimonjić i Bupati su pobedili ruski par 2:0 (6:3, 7:5). Tipsarević i Grožan su eliminisani, kao i Janković i Bremon i Zimonjić i Rejmond.

Offline mikele

• Daktilograf pocetnik
« Reply #37 on: 31-08-2007, 13:46:11 »
Зимоњић је негативно изненадио јер су он и Лиза Рејмонд поражени већ у првом колу,а били су постављени за прве носиоце.Али ко зна зашто је то добро,можда ће сада имати више времена и сконцентрисаће се само на мушки дубл па можда и прође даље од четвртфинала што би био велики успех.
А што се тиче данашњих мечева у синглу,Јелена не би требала да има проблема са младом Францускињом Корне(има 17 година и већ је 96 на ВТА листи).Ана игра са Вером Душевином,којој је пласман у 3 коло највећи успех на УС опену.Надам се да ће тако и да остане после данашњег меча.
Новак ће,као што сам раније и рекао,имати тежак задатак против Степанека који је јако искусан и зна да игра на бетону.Али Новак је трећи на свету и нема разлога да се плаши било кога,нарочито на подлози каква је на УС опену.
Јанко има најтежи задатак,али није без шанси у дуелу против светског броја 2.Надал није у некој форми,што је показао меч у првом колу,али такође је показао да Надал има одређених проблема са оба колена,што је још један разлог више да се надамо највећој победи Јанка у његовој каријери.

Offline marer_86

• Extra forumas
  • *
« Reply #38 on: 31-08-2007, 14:22:49 »
... zamo imi sto u volkoj frci oko glupog roka ne mogu natenane da ispratim ovaj grand slam ...   :wall:

iskreno, potajno se nadam da ce Novak nesto uraditi na ovom turniru  :Bog

Offline nigor022

• Redovan clan
  • *
« Reply #39 on: 31-08-2007, 19:02:45 »
Ajde Novace, nemoj me terati da se opet hvatam za televizor, regale i ostali krupniji namestaj... Sta je za tebe ovaj matorac?! AJDEEEEE :namcor

Offline Sole

• **
« Reply #40 on: 31-08-2007, 19:42:35 »
sta bi na kraju?
gledala sam dok je bilo 1:1 u setovima, a onda sam kao otisla da ucim i sad ne smem da mrdnem, inace... :batina
Ana?
Janko nema sansi protiv Nadala, ipak su klasne razlike u pitanju, da se ne lazemo.
bilo bi lepo, ali ipak.

Offline nigor022

• Redovan clan
  • *
« Reply #41 on: 31-08-2007, 20:19:39 »
Ana posle NOvaka, on ostavlja krv na terenu, sve ga boli, masiraju ga gde stignu (da izvinete, ne tumacite dvosmisleno) trenutno je 5i sat meca rezultat, 2:2 u setovima u petom je 2:2 i 30:15 za Noleta...

Offline BK

• Atipicni farmaceut
« Reply #42 on: 31-08-2007, 20:22:39 »
Jadan Novak, tako mi je krivo istrosice i poslednji atom snage 2:2 u setovima i 3:2 za Novaka u gemovima...boli me dok ga gledam...samo da pobedi.
Kad drugi izlaze na teren?

Offline nigor022

• Redovan clan
  • *
« Reply #43 on: 31-08-2007, 20:29:34 »
Ana ceka da Novak POBEDI i onda ce ona na ovaj teren, Jelena izlazi mislim negde oko 23.00 a Janko u 03.00 po nasem vremenu

Offline Favis

• Redovan clan
  • *
« Reply #44 on: 31-08-2007, 20:45:02 »
ovaj Stepanek...savrsen dokaz da je covek postao od majmuna!  :K

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana