posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: Tenis - Wimbledon 2007  (Read 43538 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline josefina87

• Extra forumas
  • *
Odg: Tenis - Wimbledon 2007
« Reply #150 on: 08-07-2007, 15:52:23 »
ovo se zove tenis!
1:1 u setovima!
napred rafa!!!!!! :K

Offline josefina87

• Extra forumas
  • *
« Reply #151 on: 08-07-2007, 18:06:19 »
ne mogu da verujem...baš sam se iznervirala a005 a005 a005
ovo je bio stvarno meč vredan gledanja,ali smara ovaj federer više!!!kada će ga jednom skinuti sa vrha :box :box :box

Offline Sole

• Ultra mega giga forumas
  • **
« Reply #152 on: 08-07-2007, 18:20:42 »
e, stvarno vise dosadan je pa nema gde!
jeste najbolji, ali mi je nekako bez zivosti, ne moze ni da se nasmeje k'o covek.
navijala sam za Rafaela(kakvo lepo ime), ali sta ces...
neka skine neko Federera vise sa prvog mesta, vise su mi zanimaljivi mecevi anonimusa nego finale velikih turnira zbog njega.
napred Nadal i svaka mu cast!
jel' ce sad Jelena?
;-)
« Last Edit: 08-07-2007, 18:22:20 by Sole »

Offline Marince

• Redovan clan
  • *
  • Zivecu za sutra,ali cu se uvek secati onog juce...
« Reply #153 on: 08-07-2007, 19:16:16 »
Ja sam uzivala gledajuci finale,stvarno su maestralno odigrala obojica :Bog
Vise sam navijala za Nadala i drago mi je sto je posteno namucio Federera.Da se ja pitam obojici bih dala pehar,zbog onakve igre :cvet

Offline nasty girl

• Verna Grobarka
  • Daktilograf pocetnik
  • P*A*R*T*I*Z*A*N
« Reply #154 on: 09-07-2007, 00:17:16 »

Jelena osvojila miks u Vimbldonu!

Najbolje rangirana teniserka Srbije Jelena Janković osvojila je miks dubl u Vimbldonu u paru sa Britancem Džejmijem Marejem. Jelena i Džejmi su u finalu bili bolji od petih nosioca Šveđanina Jonasa Bjorkmana i Australijanke Alisije Molik sa 2:1, po setovima 6:4, 3:6, 6:1.

Džejmi Marej je tako postao prvi Britanac posle 20 godina koji je osvojio titulu u seniorskoj konkurenciji u Vimbldonu, a to je bio i poslednji meč na 121. Vimbldonu.

Marej i Janković nisu dobro otvorili meč pošto su izgubili servis već u prvom gemu, ali su se ubrzo vratili u igru. U devetom gemu prvog seta Britanac i Srpkinja su napravili novi brejk na servis Bjorkmana, a tu prednost su održali i do kraja za 6:4, i 1:0 u setovima.     

U drugom setu viđena je obrnuta slika, pošto su peti nosioci brzo stigli do 4:1, a nešto kasnije i do 1:1 u setovima.

Činilo se tada da će Bjorkman i Molik iskoristiti dobar momentom i potpuuno preokrenuti meč, ali to se ipak nije desilo. Bjorkman je u drugom gemu odlučujućeg seta izgubio svoj servis bez osvojenog poena. Publika je očekivano bila na strani Jelene i Džejmija koji su u 6. gemu ponovo oduzeli servis protivnicima, pa je Jelena Janković u sledećem gemu odservirala za prvu gren slem titulu u karijeri.

B92

Offline malena

• Extra forumas
  • *
« Reply #155 on: 09-07-2007, 11:21:08 »
Bar neko od nasih je uzeo trofej... Jelena... :pljes:

Offline yeca

• Extra forumas
  • *
  • juhuu...
« Reply #156 on: 11-07-2007, 11:42:42 »
smara ovaj federer više
Ma šta vam je - idu još dva gren slema, sve brze podloge, a i ide vreme kad će Nole ODMORAN stati pred Nadala ili Federera, sasvim je svejedno, dojadili su obojica više, pa će ondaK biti zanimljivo gledati i sladiti se!
Novak ionako ide samo napred!  :Bog

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana