posao spisak apotekacenovnik lekovatekstovikontakt

Author Topic: US Open 2008.  (Read 8683 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
  • Ono sto me ne unisti,samo me ucini jacom!!!
Odg: US Open 2008.
« Reply #15 on: 12-09-2008, 18:36:27 »
Mozda za vas,ali ja Bozoljca znam licno!
a i Tipsarevica sam upoznala...

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
« Reply #16 on: 12-09-2008, 21:49:49 »
Ohoho, imam par prijateljica koje bi te ubile zbog toga. Mislim, onih koje obožavaju Tipsarevića. Ne mogu reći da ih ne shvatam.  :K2:

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #17 on: 13-09-2008, 16:34:11 »
Tipsarevic je ok onako,nije mu slava bas udarila u glavu,fin,ali zato mu je brat...pa malo je reci-napadan,smeker,ali nije moj tip...no dobro,gleda da se provuce uz bratovljevu slavu,mada moram priznati iskreno da mnooogo bolje izgleda od Janka...

Offline frckica-j

• Moderator
  • Ultra mega giga forumas
« Reply #18 on: 13-09-2008, 20:20:36 »
Taj podatak vidiš nisam znala. A reći ću to ovim mojim trebama. Možda požele da se presele kod vas.  :K2:

Offline mirror-girl

• Atipicni farmaceut
« Reply #19 on: 13-09-2008, 22:08:11 »
Eto,to ti je podatak iz prve ruke  :jub:

ALIMS :: Ministarstvo zdravlja :: Farmaceutska komora :: RFZO :: Farmaceutski fakultet
Sajt info: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: Disclaimer
Tekstovi objavljeni na ovom sajtu su autorsko delo i zajednicko vlasnistvo vlasnika www.farmaceuti.com sajta i autora tekstova. Dalja distribucija tekstova dozvoljena je iskljucivo u nekomercijalne svrhe i uz jasno citiranje izvora i autora poruke, kao i internet adrese na kojoj se original nalazi. Za sve ostale vidove distribucije, obavezni ste da prethodno zatrazite odobrenje od vlasnika www.farmaceuti.com sajta ili autora teksta. Kompletnu odgovornost za sadrzaj objavljenih tekstova kao i posledice koje mogu nastati usled objavljivanja snose iskljucivo njihovi autori, ciji je pseudonim oznacen pored sadrzaja teksta.
Copyright © 2006-2020 "Farmaceuti.com", all rights reserved - sva prava zadrzana